Rekonstrukce ZŠ

Vážení rodiče,

rekonstrukce budov I. stupně proběhne.

Nejdříve (v lednu 2018) začne rekonstrukce budovy Tišnovská, poté budovy Za Školou. O hlavních prázdninách se má rekonstruovat spojovací trakt s jídelnou a kuchyní.

Vzhledem k pozdějšímu schválení dotace předpokládáme časový skluz. Je tedy možné, že oprava jídelny a kuchyně se uskuteční až v září a říjnu. V tomto případě by nebyla kuchyně v provozu. Snažíme se připravit i na tuto možnost.

Budovu Tišnovská připravíme tak, aby ji bylo možné předat 8. ledna 2018. Stěhování tedy proběhne v prvním týdnu nového roku - od úterý 2. ledna do pátku 5. ledna (až neděle 7. ledna).

Žáci I. stupně budou mít od 3. do 5. ledna ředitelské volno. Žáci II. stupně budou mít běžnou výuku. Školní družina bude v provozu (prostory ještě upřesníme).

Žáci I. stupně nastoupí do školy v pondělí 8. ledna. Třídy 3. a 4. ročníku a 5.C do nově stanovených tříd v budově na Sadové. Do budovy Za Školou se bude vcházet ze strany jídelny.

Během rekonstrukce bude kolem školy zvýšený provoz. Žáci budou poučeni.
Míst k parkování ubude (stavařům bude zřejmě sloužit hřiště na Tišnovské, parkoviště v ulici Za Školou i parkoviště na Tišnovské).

Výuka na I. stupni bude ovlivněna stavebními pracemi a ruchem.

Způsob předávání dětí ze školní družiny budeme řešit. Jedná se o téma hodné zřetele, proto prosíme rodiče o vstřícnost a součinnost.

Pokud mohou někteří z rodičů pomoci při stěhování, rádi je přivítáme.

O průběhu prací a případných změnách Vás budeme ihned informovat. Všechny informace najdete na webových stránkách školy v „Oblíbených odkazech / Rekonstrukce“ vpravo.

S AKTUÁLNÍMI DŮLEŽITÝMI INFORMACEMI VÁS SEZNÁMÍME TAKÉ NA SCHŮZCE S VEDENÍM ŠKOLY VE STŘEDU 6. PROSINCE 2017 V 15 HODIN VE ŠKOLNÍ JÍDELNĚ.

Zdeněk Strašák

Umíš psát všemi deseti prsty na počítači?