Velká Bíteš

Senzační úspěch školy na lyžařských závodech

Ve čtvrtek 8. března se konal již devátý ročník lyžařského a snowboardového přeboru škol kraje Vysočina. Závodů se zúčastnilo 24 škol z celé kraje a závodníci naší školy nemohli v boji o pohár chybět. Závod byl rozdělen do několika kategorií, oceňovali se jak výkony jednotlivců, tak i výsledky celé školy.

Naši žáci z prvního stupně obsadili celkově 6. místo. Za umístění se nejvíce zasloužil lyžař Marek Balej (3.A), který zvítězil ve své kategorii (chlapci 1.-3. ročník).

Největšího úspěchu dosáhli žáci druhého stupně, kteří obsadili 1. místo v kraji Vysočina, ze všech 17 zúčastněných škol. K tomuto senzačnímu výsledku nejvíce přispěla Karolína Balejová a Vojtěch Kment, kteří vybojovali druhá místa. Stejně tak pan učitel Liška v kategorii vyučujících.

Velká pochvala patří všem zúčastněným žákům za reprezentaci školy a budeme se těšit na další ročník lyžařského přeboru škol kraje Vysočina.


Mgr. Jan Liška
Mgr. Michal Pelán
Mgr. Naďa Malcová
Učitelé tělesné výchovy

436437438439

 

441442443444445440

Anketa

Jezdíš o prázdninách na tábor?
Výsledky

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
Nahoru