V divadle

Ve čtvrtek 3. listopadu jsme s žáky zahájili novou divadelní sezónu. Zájemců o zájezd do divadla se tentokrát sešlo požehnaně, je vidět, že mnohým z nás už divadlo chybělo.

Tentokrát jsme byli zvědaví na muzikál Limonádový Joe, který měl teprve v říjnu premiéru.

Hned úvodní scéna s dostavníkem nás přesvědčila, že se máme na co těšit. A nemýlili jsme se. Po dvě a půl hodiny jsme si užívali dobré zábavy, viděli pěkná taneční čísla, ocenili jsme množství a pestrost divadelních kostýmů a rekvizit. A jazykové hříčky, kterými bylo celé představení prošpikované, nás doslova nadchly.

Z divadla jsme odjížděli rozesmátí a s dobrou náladou.

Se svými názory se nám tentokrát svěřili žáci šestých tříd, jeli s námi do divadla po prvé:

6. A
Představení bylo nádherné, zábavné a vtipné. Hodně se nám líbily výstřely z pistolí a vždy jsme se pořádně lekli.

6. B
V představení zazněly vtipné písničky. V programu, který jsme si koupili, se nám moc líbily obrázky a fotografie. Z osmé řady jsme na pódium krásně viděli. Máme hezký zážitek.

6. C
Divadlo se nám moc líbilo. Představení bylo velmi vtipné. Příště chceme určitě jet zase.

Mgr. Eva Čermáková

081082083