Velká Bíteš

Aktuality

Ekosoutěž 2017

V pátek 16. dubna 2017 proběhlo v kulturním domě vyhodnocení dlouhodobí soutěže ve sběru papíru pořádané Technickými službami města Velká Bíteš a naší základní školou. Jednatel společnosti Ing. Gaizura postupně žáky z I. a následně z II. stupně seznámil s celkovými výsledky. Nasbíráno bylo téměř 45 tun papíru! Nejlepší z I. stupně byla třída 3. A, z jednotlivců Daniel Klíma a nejlepší třídou z II. stupně byla třída 7. A, z jednotlivců Daniela Frolková.

Následovala nesoutěžní přehlídka výtvarných výrobků z odpadových materiálů na téma „ Z pohádky do pohádky“. Všichni se skvěle bavili u celé řady vystoupení s tematikou pohádek, ale i správného třídění odpadů. Byla vidět např. Sněhurka a trpaslíci, Večerníček, ježibaba z perníkové chaloupky,šmoulové, Jožin z bažin, tři čuníci, princezny, draci a celá řada dalších.

Všichni včetně rodičů si doufám dopoledne užili a nezbývá než poděkovat všem, kteří se na pestrém programu podíleli.

Mgr. Pavel Holánek

570571572

 

573574575

 

576577578579580

 

 

Anketa

Čteš rád knihy?
Výsledky

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
Nahoru