Velká Bíteš

Aktuality

Plavecký výcvik 4. tříd

Tak jako ve třetím ročníku, tak i ve čtvrtém je součástí tělesné výchovy povinný plavecký výcvik, který naši čtvrťáci absolvovali od 25. dubna do 27. června 2017 v krytém bazénu Wellness Kuřim. Během deseti lekcí zdokonalili své plavecké dovednosti získané již loni. Kromě výcviku plavání si užili také skotačení, skákání do vody, potápění, jízdu na tobogánu, ... Nechyběly ani různé soutěže a závody.

V závěrečné lekci proběhlo poslední přezkoušení plaveckých stylů a plavecké vytrvalosti žáků. Nejlepší plavci uplavali 200 metrů stylem prsa. Všechny děti se velmi snažily. Ve svých výkonech se určitě všichni zlepšili, což dokazuje „Mokré vysvědčení", které obdrželi.

Na plavání jezdili žáci rádi, vždy si užili odpočinkový den od klasického vyučování a mlsání v bistru rychlého občerstvení, které je ve vestibulu Wellness Kuřim.

Některé zážitky dětí:
„Líbilo se mi, jak jsme skákali šipky do vody, soutěžili a plavali znak, prsa i kraul."
,,Znovu jsem se naučil plavat prsa."
,,Hlavní je, že se nikdo z nás neutopil."
,,Děkuji paní trenérce, že měla s námi trpělivost."
Teď už jen zbývá, aby své plavecké dovednosti využili a dále zlepšovali.

Kolektiv třídních učitelek a asistentek pedagoga 4. tříd

581582

Anketa

Kolik času denně průměrně věnuješ přípravě do školy?
Výsledky

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
Nahoru