Velká Bíteš

Aktuality

Projekt Řecko

V pátek 23. června proběhl projektový den žáků šestých tříd. Jeho tématem bylo Řecko. Víte, jaká zvířata jsou pro Řecko typická? K čemu sloužily amfory a kolik lidí se sejde na řecké svatbě? Tyto a spoustu dalších informací jsme se během dvouhodinové prezentace dozvěděli.

A potom následovala olympiáda. Disciplíny byly poněkud odlišné od těch, které vídáme v televizi. Žáci jednotlivě, ve dvou nebo ve trojicích běhali štafety s pneumatikami. Zvláště pro slabší jedince se podobný úkol zdál poněkud náročný, ale zvládli ho všichni a se ctí. Z nejlepších výsledků se radovala třída 6. C, ale i dvě zbylé třídy je třeba pochválit za krásné sportovní výkony.

Celý den děti hodnotily jako zdařilý, což všechny, kdo se na jeho přípravě podíleli, samozřejmě těší.

Mgr. Eva Čermáková

583584585586587588589

Anketa

Který sport tě nejvíc baví?
Výsledky

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Ověřená firma
  • Příroda velkobítešska
  • Učebna v přírodě
Nahoru