Školní kolo Olympiády v anglickém jazyce

V pondělí 18. prosince se uskutečnilo školní kolo Olympiády v anglickém jazyce. Součástí soutěže byl poslech s porozuměním. Soutěžící plnili úkoly na základě poslechu, který slyšeli dvakrát. V ústní části soutěže se nejdříve krátce představili a poté konverzovali na zadané téma. Hodnotila se jazyková pohotovost a kreativita, bohatost slovní zásoby, výslovnost a gramatická správnost. Soutěže se zúčastnilo šestnáct žáků v kategorii I. A – žáci šestých a sedmých tříd a dvacet jedna žáků v kategorii II. A – žáci osmých a devátých tříd. Výkony byly velmi vyrovnané a počet zájemců o soutěž nás potěšil.

Listina účastníků:

• 6. A – Marie Loupová, Vojtěch Fousek
  • 6. B – Lukáš Růžička, Patrik Alexandr Jirka
  • 6. C – Lucas Cottin
  • 7. A – Anděla Lhotáková
  • 7. B – Diana Holíková, Sára Hošková, Hana Pestrová, Miroslav Havliš
  • 7. C – Matěj Medla, Valerie Blažková, Barbora Šínová, Matěj Zika, Tereza Plocková, Miroslav Václavík
  • 8. A – Eliška Urbánková, Ema Urbánková
  • 8. B – Tereza Spisarová, Zuzana Pelikánová, Kevin Valeš, Vladislav Koráb, Ondřej Fučík
  • 8. C – Jana Trojanová, Sára Topinková
  • 9. A – Viktorie Blahová, Kristýna Beranová, Aneta Sekyrová, Karel Komrska, Lukáš Dufek, David Kopečný
  • 9. B -  Gabriela Cvetanová, Tereza Tobešová, Tomáš Čapka, Michal Uherka, Vojtěch Kment, Jakub Janšta