Velká Bíteš

Aktuality

Projekt Jaro 2018

Tradičně prvním společným projektem pro žáky 6. tříd po jejich příchodu na 2. stupeň je projekt související s příchodem jara. Tento projekt je realizován prostřednictvím rozličných žákovských aktivit přímo v jednotlivých vyučovacích hodinách během jednoho týdne.

Na závěr  žáci shrnují a hodnotí své aktivity formou prezentací a výstupů, kde ukazují, co v hodinách vytvořili a co nového se naučili nebo dozvěděli. Žáci popisovali oslavy jarních a velikonočních svátků u nás i ve světě, historii  jarních zvyků, v přírodopise jarní ožívající přírodu. Na závěr si žáci společně zazpívali anglickou velikonoční píseň

Mgr. Věra Poláchová, René Křípal, Mgr.Marie Vlčková, třídní učitelé 6. ročníku

446447448449

Anketa

Jak často využíváš počítač?
Výsledky

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
Nahoru