Velká Bíteš

Aktuality

Projekt Čím budu?

„Budu popelářem,“ zní častá odpověď dětí na otázku, čím by jednou chtěly být, vždyť projížďka na stupátku je pro mnohé tak lákavá. S přibývajícím věkem se množí odpovědi typu – rentiérem, tanečnicí u tyče, prezidentem apod. Abychom s výběrem vhodného budoucího povolání (střední školy) žákům 8. ročníku pomohli, nabízíme v rámci projektu o volbě povolání návštěvu několika místních firem a provozoven, kde žáci sami kladou dotazy a zjišťují, co konkrétní pracovní pozice obnášejí. Po návratu do školy pak zpracovávají informace a fotografie z míst, která navštívili a prezentují ostatním spolužákům.

Děkujeme všem osloveným firmám za milé přijetí, konkrétně: Strojírně Slavíček, MŠ U Stadionu, Domovu bez zámku, Kadeřnictví Anděla, Lékárně U Tří sloupů, městské policii, městskému úřadu, hasičům, Pevoplastu Bezděkov, Zahradnictví Pelán, Květinářství Drlíčková, Železářství Žaloudek, Stamal colour Krupička, Horáckému autodružstvu.

Mgr. Markéta Velebová

460463464465466467468469470471461462

Anketa

Čteš rád knihy?
Výsledky

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Učebna v přírodě
  • Ověřená firma
Nahoru