Přespolní běh – okresní kolo

Ve středu 26. 9. 2018 se ve Žďáře nad Sázavou konalo okresní kolo v přespolním běhu základních škol a víceletých gymnázií. Těchto závodů se zúčastnili nejlepší žáci a žákyně z 6. – 9. tříd naší školy, kteří si svá místa vybojovali ve školním kole přespolního běhu.

V každé kategorii smí závodit 6 dětí příslušné školy a do celkového pořadí se počítají vždy 4 nejlepší umístění daného družstva. V letošním ročníku se v jednotlivých kategoriích nejlépe umístila družstva starších dívek a mladších chlapců – shodně na 4. místě. V první desítce družstev měli zastoupení s 6. místem ještě starší chlapci.

Skvělými individuální výkony se prezentovali: Petr Karásek (4. místo – mladší žáci), trojnásobná vítězka okresního kola Sofie Padyšáková (7. místo – starší žákyně), Tomáš Barák (9. místo – starší žáci), Karolína Balejová (10. místo – starší žákyně).

Složení družstev:

• Děvčata 6. + 7. roč. – 17. místo
    Anna Dvořáčková, Barbora Müllerová, Monika Kozlová, Natálie Trojanová, Sára Jarošová, Barbora Škodová.
  • Děvčata 8. + 9. roč. – 4. místo
    Sofie Padyšáková, Karolína Balejová, Denisa Čechová, Iveta Chmelíčková, Ema Urbánková, Karolína Špačková.
  • Chlapci 6. + 7. roč. – 4. místo
    Petr Karásek, Maxim Padyšák, Michal Ševců, Jakub Dufek, Petr Bureš, Dominik Kunc.
  • Chlapci 8. + 9. roč. – 6. místo
    Tomáš Barák, Adam Rozmahel, Petr Karmazín, Marián Chládek, Tomáš Jašek, Ondřej Hotárek.

Děkujeme našim žákům a žákyním za vzornou reprezentaci školy!

Mgr. Naďa Malcová a Mgr. Michal Pelán
učitelé TV