Velká Bíteš

Aktuality

O novoveselský míč 2018

Několik říjnových dní bylo v naší škole ve znamení intenzivního tréninku na turnaj ve vybíjené děvčat, který se uskutečnil 26. 10. 2018 v Novém Veselí.

Starší žákyně měly velkou motivaci, neboť obhajovaly loňské vítězství a největší konkurent – ZŠ Oslavická z Velkého Meziříčí – byl opět na soupisce. Turnajem naše holky postupovaly naprosto hladce, takže největší bitva s obávaným soupeřem se strhla až ve finále. První půlka zápasu nevypadala vůbec dobře, zdálo se, že nervozita naše hráčky zcela paralyzovala, nicméně v druhé části se vyhecovaly (za nemalé podpory našich mladších žákyň na tribuně) k drtivému útoku a zaslouženě zvítězily.

Mladší žákyně se v turnaji rovněž neztratily. Do každého zápasu nastupovaly s velkým odhodláním, hru velmi prožívaly a povzbuzovaly se. Konečné třetí místo je víc, než jsme předpokládali.

Oběma týmům blahopřejeme ke skvělému umístění a děkujeme za úspěšnou reprezentaci naší školy.

za učitele Tv 
Mgr. Markéta Velebová

Za naši školu nastoupily:

st. kategorie: Sofie Padyšáková, Ema Urbánková,  Monika Havlišová, Denisa Čechová, Iveta Chmelíčková, Ema Coufalová, Iveta Vondrušková, Bára Škodová, Karolína Špačková, Valérie Blažková, Marie Kratochvílová, Tereza Vondráková

ml. kategorie: Marie Loupová, Adéla Drlíčková, Sára Kosmáková, Natálie Trojanová, Jolana Kratochvílová, Vendula Loupová, Anna Coufalová, Eliška Kujalová, Simona Stecklová, Lenka Chmelíčková, Vanda Coufalová, Natálie Hotárková

085086087088089090091092093094

Anketa

Kolik času denně průměrně věnuješ přípravě do školy?
Výsledky

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Učebna v přírodě
  • Ověřená firma
Nahoru