Velká Bíteš

Ostatní

Elektronická žákovská knížka

Od září 2016 zavádíme na 2. stupni ZŠ Velká Bíteš elektronickou žákovskou knížku. Žákům a jejich rodičům je nyní umožněno nahlížet do klasifikace prostřednictvím internetu. Aplikace bude postupně rozšiřována o další služby.

Číst více...

Office365 zdarma pro žáky ZŠ

Základní škola Velká Bíteš, příspěvková organizace má již několik let uzavřenou licenční smlouvu s firmou Microsoft. Novým benefitem této smlouvy je možnost bezplatně poskytnout desktopovou verzi aplikací sady Microsoft Office 365 Pro Plus všem žákům po dobu jejich docházky na ZŠ Velká Bíteš. Žáci si mohou tyto aplikace nainstalovat až na 5 vlastních zařízení a to včetně mobilních platforem a používat je k nekomerčním účelům.

Číst více...

Objednávání stravy přes internet

Základní škola ve Velké Bíteši nabízí možnost komunikaci mezi jídelnou a strávníkem pomocí sítě internet. Jedná se o sledování stavu účtu, zjištění jídelníčku, zadávání a rušení obědů z libovolného počítače připojeného do internetu (např. z domova nebo kanceláře), a to i mimo provozní hodiny školní jídelny. Komunikace pomocí internetu v sobě sice nemá prvky přímého kontaktu jako osobní návštěva nebo telefonický hovor, ale je bezesporu rychlejší a pohodlnější.

Číst více...

Anketa

Jezdíš o prázdninách na tábor?
Výsledky

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
Nahoru