Velká Bíteš

Elektronická žákovská knížka

Od září 2016 zavádíme na 2. stupni ZŠ Velká Bíteš elektronickou žákovskou knížku. Žákům a jejich rodičům je nyní umožněno nahlížet do klasifikace prostřednictvím internetu. Aplikace bude postupně rozšiřována o další služby.

Přístup k e-žákovské naleznete na webových stránkách naší školy (https://portal.zsbites.cz/bakaweb/). K dispozici je též aplikace určená pro mobilní telefony . Přístupové údaje získají žáci prostřednictvím třídních učitelů.

Vyučující budou známky aktualizovat vždy k 1. a 15. dni v měsíci.

Klasická papírová žákovská knížka v tomto okamžiku slouží jen pro omlouvání absence a k předávání sdělení rodičům.

Vedení školy

Anketa

Využíváš elektronickou žákovskou knížku?
Výsledky

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Učebna v přírodě
  • Ověřená firma
  • Příroda velkobítešska
Nahoru