Velká Bíteš

Seznam žáků a tříd

ŠKOLNÍ ROK 2017/2018
(stav k 20. 9. 2017)

1. stupeň ZŠ: 1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B3.C, 3.D, 4.A, 4.B, 4.C, 5.A, 5.B, 5.C
2. stupeň ZŠ: 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B

Třída: 1.A
Třídní učitel: Mgr. Nováková Irena
Beránek Matěj, Blažková Štěpánka, Burianová Zoe Denisa, Dolíhalová Magdaléna, Drlíček Lukáš, Dvořák Daniel, Forejt Matěj, Hamříková Sabina, Komrska Václav, Loupová Nikola, Melichar František, Mičánková Ema, Mička Matěj, Pelán Jan, Rašovský Jan, Rosecký Šimon, Slavíček Jan, Smejkalová Nikola, Svoboda Vojtěch, Šindelková Michaela, Škoda Štěpán, Šrámková Lucie, Vrba Jan, Vrzal Jan, Zahrádka Adam

Třída: 1.B
Třídní učitel: Mgr. Schwarzbachová Jitka
Březinová Šárka, Bureš Tomáš, Crhová Ester, Haklová Veronika, Havlát Tomáš, Jelínek František, Jochová Ester, Kosinová Ema, Kováč Matyas, Krukouskaya Sofiya, Kučera Jan, Lavická Tereza, Masař Dominik, Ondráček Martin, Plocek Vojtěch, Pólová Kristýna, Prchalová Agáta, Růžičková Aneta, Sokol Štěpán Sebastian, Stecklová Stella, Svoboda David, Tran Martin, Vaňková Zuzana, Voborný Hynek

Třída: 1.C
Třídní učitel: Mgr. Mičánková Eva
Božková Natálie, Fikerová Klára, Ivičičová Michaela, Jašek Dominik Marcel, Jelínek Tomáš, Klapalová Karolína, Kozel David, Kozlová Michaela, Lacina Tadeáš, Mokroš Matěj, Palát Tadeáš, Pavlů Natálie, Rybnikář Jakub, Smutná Klára, Šoustar Ladislav, Švančara Pavel, Tunkrová Aneta, Tunkrová Eliška, Valnohová Izabela, Veselá Barbora

Třída: 2.A
Třídní učitel: Mgr. Sklenářová Milada
Božková Viktorie, Brůžička David, Burda Jan, Dolíhal Ondřej, Doubek Matyáš, Hlavínek Ondřej, Hofmannová Kristýna, Hotárek František, Hudcová Vendula, Kadlec Matěj, Kalina Petr, Kopečná Tereza, Krajíčková Julie, Malcová Anna Marie, Pallotti Klára, Pallotti Marek, Pavlíček Jakub, Pestrová Lucie, Prokeš Martin, Rychlík Radek, Smutná Anežka, Stopková Eliška, Střecha Matěj, Valach Ondřej, Vojtěch Ladislav

Třída: 2.B
Třídní učitel: Mgr. Topinková Šárka
Balášová Tereza, Brzobohatá Aneta, Burianová Tereza, Dufková Nela, Foltín Daniel, Hotárek Tobiáš, Hotárek Tomáš, Hrubešová Anna, Jirglová Veronika, Kolomazníčková Bára, Kotlanová Klára, Krůza Samuel, Malá Barbora, Němec Michal, Rozčínský Jakub, Rybníček David, Stará Izabela Natálie, Suchánek David, Vaverka Adam, Veselý Marek, Zadělák Jakub, Závodníková Olga, Svoboda Adam

Třída: 2.C
Třídní učitel: Mgr. Brůžičková Ilona
Beránek Dominik, Berka Daniel, Dufek Daniel, Chadimová Marie, Chadimová Věra, Knoflíček Petr, Kosour Josef, Kouřil Ivo, Kovářík Dominik, Losová Monika, Machát Mikuláš, Moravcová Nikola, Pelán Stanislav, Řezaninová Valérie, Spurný Michal, Staňková Kristýna, Sýkorová Viola, Škarpíšek Matěj, Špička Petr, Veselá Nikola, Vitouš Pavel, Voborná Aneta, Hanzelka Kryštof

Třída: 3.A
Třídní učitel: Mgr. MgA. Doubková Marcela
Babák Jiří, Balej Marek, Beránková Tereza, Dačevová Adéla, Dolíhal Michal, Dvořáčková Markéta, Jurný Ondřej, Kolek Martin, Kolková Karina, Lacinová Natálie, Milerová Alena, Nováček Lukáš, Pavlarová Gabriela, Pelánová Jana, Plocek Šimon, Ráčková Eva, Sedlák Jakub, Sklenářová Valerie, Slavíková Ema, Šrámek Vojtěch, Žaloudková Tereza, Obořil Adam, Obořil David

Třída: 3.B
Třídní učitel: Mgr. Hlavatá Zdeňka
Antalíková Monika, Antošová Anna, Burian Miroslav, Císař Lukáš, Dočkal Jakub František, Dufek Matěj, Hakl Petr, Hotárek Ondřej, Janoušek Adam, Kopečková Lucie, Králíková Helena, Kuncová Vanessa, Neubauerová Denisa, Nováčková Vendula, Ondráčková Kateřina, Pokorná Nikola, Pospíšilová Marie, Řezanina Jan, Stejskal Petr, Štefek Štěpán, Valach Michal, Stefányuk Volodimir

Třída: 3.C
Třídní učitel: Mgr. Hasičková Renata
Brychtová Adéla, Foltín Ondřej, Hadašová Gita, Holík Jakub, Hotárková Adéla, Chlandová Sabina, Janoušek Petr, Kučera Vojtěch, Moučková Bohdana, Novotná Karolína, Sokol Jiří, Suchomel Miroslav, Plocková Klára, Porazil Stanislav, Porazilová Petra, Tománek Oto, Valeš Julie Jessica, Valeš Nicole Sofia

Třída: 3.D
Třídní učitel: Mgr. Čermáková Olga
Božek Martin, Cross Lukáš, Drlíček Ondřej, Fanta Sebastien, Hekal Matěj, Hotárková Anna, Kaláb Šimon, Knoflíček Miroslav, Kroulík Simon, Kučera Jiljí, Kulíková Vendula, Lavický Radek, Nahodil Petr, Pařil Jiří, Pírko Josef, Plechatá Barbora, Prchalová Tereza, Smejkalová Barbora, Stögerová Ema, Vodová Nela, Bejó Emilly Gabriell

Třída: 4.A
Třídní učitel: RNDr. Syslová Iva
Antalík Martin, Burian Jan, Dočkalová Tereza, Dufková Daniela, Fraňková Julie, Fučík Lukáš, Hradil Maxim, Chadim Ladislav, Kaláb Matyáš, Klíma Daniel, Kolomazníček Daniel, Plíhal Marek, Pražáková Nela, Rosecká Eliška, Rous Lukáš, Rous Ondřej, Řezanina Matyáš, Svoboda Jakub, Šimková Jolana, Špačková Barbora, Topinková Radka, Večeřa Matyáš, Vrbová Karolína, Vyskočilová Aneta, Žáková Kamila, Hanzelková Viktorie

Třída: 4.B
Třídní učitel: Mgr. Robotková Věra
Borský Jan, Daněk Patrik, Górda Matěj, Chadimová Zdislava, Chytka Tomáš, Janík Jonáš, Jelínková Noemi, Jersonová Karolína, Káňa Ondřej, Kopp Michal, Koppová Iveta, Kosmáková Eliška, Kožnar Vojtěch, Lhoták Filip, Mazánek Vojtěch, Nováková Marie, Patočka Tomáš, Plechatá Tereza, Stöger Filip, Vrbková Natálie, Vyhnánek Lukáš

Třída: 4.C
Třídní učitel: Mgr. Videnská Magda
Brzobohatý Adam, Dohnalová Nikola, Doubková Natálie, Drlíčková Natálie, Holánková Anna, Hotárková Lucie, Janštová Kateřina, Kadlec Michal, Klega Patrik, Kolková Kamila, Mahel David, Moučka Jáchym, Nehybka Jakub, Novotný Jindřich, Pavlíčková Jana, Rozčínský Jan, Rylková Ellen, Řezáčová Kateřina, Svobodová Veronika, Veleba Martin, Burianová Lucie, Dočekalová Nela, Šumbera David, Krajíček Alex, Švábenská Simona, Kozár Kristián, Müller Pavel

Třída: 5.A
Třídní učitel: Mgr. Lišková Ilona
Brůžičková Elen, Coufalová Anna, Coufalová Vanda, Dvořák Jan, Fiala Jiří, Gaizura Šimon, Hamřík Filip, Hlavatá Erika, Hotárková Kristýna, Hovadík Jan, Hudec Vojtěch, Chmelíčková Lenka, Kozlová Monika, Kujalová Eliška, Machát Aleš, Malý Ondřej, Melicharová Veronika, Nejedlý David, Palátová Natálie, Pavlů Radim, Slavíček Martin, Stecklová Simona, Sýkora Matyáš, Tomek Matěj, Zelená Nela, Veselý Dominik, Rybnikář Alex

Třída: 5.B
Třídní učitel: Mgr. Hudcová Eva
Geisselreiterová Lucie, Jurný Jan, Kalina Vojtěch, Karmazín Lukáš, Krejčířová Lucie, Kročil Lukáš, Křepelová Magdaléna, Kupský Šimon, Marková Veronika, Musil Jan, Neubauer Vít, Němec Pavel, Pavlíčková Nikol, Preis Vít, Ráček Martin, Robotková Tereza, Rousková Tereza, Rozmarin Lukáš, Stará Eliška Charlota, Tomková Barbora, Velebová Tiziana, Volná Tereza, Všianský Kryštof, Mičulková Anna, Havlásek Ondřej

Třída: 5.C
Třídní učitel: Mgr. Filipová Taťána
Andrusiv Denys, Burda Michal, Dofková Karolína, Geisselreiter Michal, Hladíková Zuzana, Jabůrková Zoe, Jelínková Natálie, Krupička Jan, Losová Eliška, Loupová Vendula, Melichar Filip, Midrla Adam, Musil Karel, Nováček Tomáš, Ondráčková Jana, Osoba Radim, Pospíchal Jakub, Pospíšilová Ludmila, Smejkal František, Škoda Adam, Šoustarová Michaela, Šustáček Pavel, Tyrychterová Adéla, Svoboda Tomáš

Třída: 6.A
Třídní učitel: Mgr. Vlčková Marie
Babáková Tereza, Bartušek Samuel, Beránek Tomáš, Božková Terezie, Dohnal Jiří, Drlíčková Adéla, Dufek Jakub, Fousek Vojtěch, Geisselreiterová Nela, Hotárková Natálie, Kajnarová Petra, Kladivová Ester, Loupová Marie, Mateja Adam, Padyšák Maxim, Procházka Jan, Rezová Vendula, Řezáč Zdeněk, Tomek Tomáš, Vavřina Maxim, Žák Matěj

Třída: 6.B
Třídní učitel: Křípal René
Bureš Ladislav, Cvetanova Viktorie, Cvik Enrico Riccardo, Fraňková Natálie, Halabala Oldřich, Hošková Sabina, Chytka Vojtěch, Jirka Patrik Alexandr, Karásek Petr, Koblížková Lucie, Kříž Lukáš, Kunc Dominik, Lavická Ema, Navrátilová Kateřina, Nečasová Nikola, Pokorný Štěpán, Růžička Lukáš, Spurná Anežka, Ševců Michal, Ševčík Jiří, Šimková Nikola

Třída: 6.C
Třídní učitel: Ing. Poláchová Věra
Cottin Lucas Paul, Drápela Patrik, Jarošová Sára, Jašek Martin, Jelínek Dominik, Klíma David, Kosmáková Sára, Kratochvílová Jolana, Kudláčková Renáta, Kyselka Marián, Marrone Alessandro, Matoušek Michal, Mičánková Lenka, Poláček Matěj, Rousová Kristýna, Trojanová Natálie, Urbánek Matěj

Třída: 7.A
Třídní učitel: Ing. Pelánková Renáta
Barák Tomáš, Bárta Tadeáš, Beranová Markéta, Božková Andrea, Čechová Denisa, Desová Sarah, Dočkal Mikuláš, Fantová Elen, Chládek Marian, Chmelíčková Iveta, Janík Tobiáš, Káňová Michaela, Karmazín Petr, Kočnar Daniel, Koza Jiří, Kulíšková Sára, Lhotáková Anděla, Malý Petr, Pospíchal Daniel, Sribnyak Devid, Švanda Radek, Vondrušková Iveta, Müllerová Barbora

Třída: 7.B
Třídní učitel: Mgr. Pohanková Renata
Balejová Karolína, Báňa Marek, Coufalová Emma, Daněk Karel Alexandr, Dvořáčková Anna, Górdová Petra, Havlát Petr, Havliš Miroslav, Hofmannová Radka, Holíková Diana, Hošková Sára, Janšta Pavel, Kozárová Ester, Pestrová Hana, Rozmahel Adam, Staněk Ondřej, Vaněk Daniel, Vrzal Jiří, Zachoval Jan, Zeman Radek, Březinová Victorie

Třída: 7.C
Třídní učitel: Mgr. Čermáková Eva
Blažková Valérie, Bytešníková Anna, Hejtmánek Filip, Hotárek Ondřej, Hotárek Tomáš, Hvězda Jiří, Chadimová Markéta, Jašek Tomáš, Loupová Lucie, Medla Matěj, Nehybová Michaela, Plocková Tereza, Požár Martin, Sedláková Vendula, Stejskalová Nikol, Šínová Barbora, Škodová Barbora, Špačková Karolína, Šumbera Otto, Urbánková Lucie, Václavík Miroslav, Zika Matěj, Dao Ngoc Hai

Třída: 8.A
Třídní učitel: Mgr. Malcová Naděžda
Báborová Štěpánka, Doležal Jaroslav, Frolek Lukáš, Frolková Daniela, Hekal Jakub, Chadim Josef, Klímová Alžběta, Novotný Michal, Novotný Roman, Padyšáková Sofie, Pavlíček Michal, Ráboňová Adéla, Šťávová Helena, Švenda Marek, Tomek Ondřej, Trčková Tereza, Urbánková Eliška, Urbánková Ema, Velebová Judita, Vrbková Tereza

Třída: 8.B
Třídní učitel: Mgr. Velebová Markéta
Babáková Veronika, Dobrovolný Vít, Doležal Vojtěch, Doležalová Eliška, Fučík Ondřej, Havlišová Monika, Chlubnová Anna, Kmentová Vendula, Koráb Vladislav, Mičulková Bohumila, Moravec Jiří, Pelikánová Zuzana, Pospíšilová Iveta, Rybníček Lukáš, Smejkalová Tereza, Spisarová Tereza, Světlíková Petra, Tomek Tomáš, Třeštík Štěpán, Valeš Kevin Anthony, Veselá Vanessa, Batelka Radek

Třída: 8.C
Třídní učitel: Mgr. Bílková Alena
Ambrož Andrej, Jadrná Olga, Boháček Jiří, Bojanovská Barbora, Gášpárová Sabina, Hanzlová Denisa, Hradil Filip, Káňa Jakub, Kratochvílová Marie, Mach Daniel, Mazánek Filip, Novotná Daniela, Simonová Kristýna, Svoboda Viktor, Štefek Viktor, Topinková Sára, Trojanová Jana, Turek Ondřej, Urban Tadeáš, Veleba Milan, Vondráková Tereza

Třída: 9.A
Třídní učitel: Mgr. Švihálková Pavla
Beranová Kristýna, Blahová Viktorie, Burianová Naďa, Drápela Petr, Dufek Lukáš, Fousek Vít, Hotárek Lukáš, Hotárková Veronika, Janda Jakub, Koblížková Karolína, Komrska Karel, Kopečný David, Kožnar Jiří, Křížová Sabina, Lundová Jana, Máčka Libor, Nováčková Kateřina, Palátová Denisa, Prchal Ondřej, Sekyrová Aneta, Sláma Daniel, Tunkr Adam, Urbánek Tomáš, Ventrubová Aneta, Vodička Vít, Daněk Daniel

Třída: 9.B
Třídní učitel: Mgr. Simonová Zdeňka
Akolová Natálie, Burian Lukáš, Cvetanova Gabriela, Čapka Tomáš, Dolíhalová Michaela, Dvořáková Adéla, Ficová Vendula, Hanzl Tomáš, Hladíková Monika, Holubář David, Janšta Jakub, Ježová Tereza, Jonášová Adéla, Jurčová Nikola, Kadlecová Adriana, Kment Vojtěch, Králík Martin, Mahel Tomáš, Mahelová Klára, Matoušek Tadeáš, Matyášová Leona, Rozmahel Marek, Sklenářová Anna, Strašák Štěpán, Svobodová Dominika, Tobešová Tereza, Tvrdoň Michal, Uherka Michal, Bibisidis Matěj, Pelánová Hana

Anketa

Který sport tě nejvíc baví?
Výsledky

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Učebna v přírodě
  • Ověřená firma
  • Příroda velkobítešska
Nahoru