Schůze parlamentu 26. 11. 2014

Docházka

• dorazili všichni zástupci tříd

Řešili jsme

• každá třída dostane nové hodiny
  • zakoupeno nové nářadí do školní dílny - pilky a rašple
  • nové pláště do chemie se zatím kupovat nebudou
  • jsou objednány šatní skříňky, aby každý žák měl svou, takže malování sloupů se zatím odkládá
  • letos už nezbývá příliš financí na nové tabule, ale do 7. A by se koupila
  • nedostatky na WC na 1. stupni byly odstraněny - děkujeme
  • výjezd do Anglie letos nebude, plánuje se jezdit 1x za 2 roky, letos se pravděpodobně uskuteční poznávací zájezd do Německa
  • s tím souvisí projekt e-twinning vyhlášený p. učitelkou Poláchovou, je potřeba se jí zeptat na podrobnosti, abychom se do něj mohli přihlásit
  • konání předvánočního bazaru

Návrhy

• na založení školního časopisu (v internetové podobě)
  • na založení sportovního týmu ve škole (florbal)
  • na povolení východu ze třídy o malé přestávce

Připomínky

• nedostatek kříd
  • stížnost na vlasy v jídle a nedostatek chleba k některým pokrmům ve školní jídelně
  • nedostatek toaletního papíru na WC
  • zapomnělo se na cvičný poplach?? – určitě bude

Na schůzku parlamentu nás přišly informovat pracovnice nízkoprahového zařízení Wellmez z Velkého Meziříčí o rozšíření působnosti své činnosti i v našem městě. Vzhledem k tomu, že v Bíteši zatím žádný podobný klub nemáme, zatím svou činnost vykonávají na ulici. Můžeme se na ně obracet s problémy, se kterými si nevíme rady, nebo jen tak si promluvit. Víc informací od svých zástupců v parlamentu nebo z nástěnky ve třídě (parlamentní nástěnky v 1. patře).