Projekt - Webové stránky ZŠ Velká Bíteš

002Projekt podpořený Krajem Vysočina v roce 2016.

V roce 2016 vyhlásil Kraj Vysočina grantový program "Informační a komunikační technologie 2016". Jedná se program fondu Vysočiny, který je určen na podporu rozvoje ICT v Kraji Vysočina.
Celkový objem finančních prostředků je 3.200.000 Kč.

Základní škola Velká Bíteš podala žádost v rámci titulu Webové stránky a byla ji poskytnuta dotace 18.800 Kč. Tato částka tvoří 40 % z celkových nákladů plánovaných na akci. Inovaci stránek provedla firma XART s. r. o. z Velkého Meziříčí.

Projekt je zaměřen na následující oblasti:

• inovace webových stránek školy (upgrade stávajícího redakčního systému, nový design)
  • responzivní design umožňující prohlížení webu i na mobilních zařízeních
  • zvýšení informovanosti žáků a jejich rodičů (kalendář akcí, výukový portál školy, elektronická žákovská knížka ad.)
  • poskytování informací široké veřejnosti (meteorologická data ze školní meteostanice ad.)
  • poskytování zpětné informace škole (ankety, omluvenky ad.)

Mgr. Richard Smutný