Velká Bíteš

Senzační úspěch školy na lyžařských závodech

Ve čtvrtek 8. března se konal již devátý ročník lyžařského a snowboardového přeboru škol kraje Vysočina. Závodů se zúčastnilo 24 škol z celé kraje a závodníci naší školy nemohli v boji o pohár chybět. Závod byl rozdělen do několika kategorií, oceňovali se jak výkony jednotlivců, tak i výsledky celé školy.

Naši žáci z prvního stupně obsadili celkově 6. místo. Za umístění se nejvíce zasloužil lyžař Marek Balej (3.A), který zvítězil ve své kategorii (chlapci 1.-3. ročník).

Největšího úspěchu dosáhli žáci druhého stupně, kteří obsadili 1. místo v kraji Vysočina, ze všech 17 zúčastněných škol. K tomuto senzačnímu výsledku nejvíce přispěla Karolína Balejová a Vojtěch Kment, kteří vybojovali druhá místa. Stejně tak pan učitel Liška v kategorii vyučujících.

Velká pochvala patří všem zúčastněným žákům za reprezentaci školy a budeme se těšit na další ročník lyžařského přeboru škol kraje Vysočina.


Mgr. Jan Liška
Mgr. Michal Pelán
Mgr. Naďa Malcová
Učitelé tělesné výchovy

436437438439

 

441442443444445440

Anketa

Jak často využíváš počítač?
Výsledky

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
Nahoru