Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Ostatní

Zoner Photo Studio zdarma pro žáky ZŠ

Základní škola Velká Bíteš, příspěvková organizace má předplacenou licenci programu Zoner Photo Studio X. Jedná se o kancelářský program na práci s fotografiemi, který vyniká širokými možnostmi použití a srozumitelným uživatelským rozhraním (viz www.zoner.cz). Žáci naší školy mohou tento program bezplatně využívat na svých domácích počítačích.

Číst více...

Elektronická žákovská knížka

Na 2. stupni ZŠ Velká Bíteš je již několik let zavedena elektronická žákovská knížka. Žákům a jejich rodičům je umožněno nahlížet do klasifikace prostřednictvím internetu. Aplikace je postupně rozšiřována o další služby.

Číst více...

Office365 zdarma pro žáky ZŠ

Základní škola Velká Bíteš má již několik let uzavřenou licenční smlouvu s firmou Microsoft. Benefitem této smlouvy je možnost bezplatného poskytnutí aplikací Microsoft Office 365 ProPlus všem žákům po dobu jejich docházky na ZŠ Velká Bíteš.

Žáci si mohou tyto aplikace nainstalovat až na 5 vlastních zařízení a to včetně mobilních platforem.

Zároveň získají e-mailovou schránku s adresou ve tvaru Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Tato služba je pro všechny žáky již aktivována a není nutné o ni žádat.

V případě dotazů se obracejte na následující osoby:

Mgr. Pavel Holánek Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Richard Smutný Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Objednávání stravy přes internet

Základní škola ve Velké Bíteši nabízí možnost komunikaci mezi jídelnou a strávníkem pomocí sítě internet. Jedná se o sledování stavu účtu, zjištění jídelníčku, zadávání a rušení obědů z libovolného počítače připojeného do internetu (např. z domova nebo kanceláře), a to i mimo provozní hodiny školní jídelny. Komunikace pomocí internetu v sobě sice nemá prvky přímého kontaktu jako osobní návštěva nebo telefonický hovor, ale je bezesporu rychlejší a pohodlnější.

Číst více...

Anketa

Jak často využíváš počítač?
Výsledky

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Učebna v přírodě
  • Ověřená firma
  • Příroda velkobítešska
Nahoru