Velká Bíteš

Elektronická žákovská knížka

Na 2. stupni ZŠ Velká Bíteš je již několik let zavedena elektronická žákovská knížka. Žákům a jejich rodičům je umožněno nahlížet do klasifikace prostřednictvím internetu. Aplikace je postupně rozšiřována o další služby.

Přístup k e-žákovské naleznete na webových stránkách naší školy (bakalari.zsbites.cz). K dispozici je též aplikace určená pro mobilní telefony . Přístupové údaje získají žáci prostřednictvím třídních učitelů.

Vyučující budou známky aktualizovat vždy k 1. a 15. dni v měsíci.

Klasická papírová žákovská knížka v tomto okamžiku slouží jen pro omlouvání absence a k předávání sdělení rodičům.

Vedení školy

Anketa

Čteš rád knihy?
Ano, pravidelně - 27.9%
Ano, někdy - 30%
Spíše výjimečně - 22.4%
Ne, nikdy - 19.7%

Celkový počet hlasů: 666
Hlasovaní bylo ukončeno 19. 10. 2019

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
Nahoru