Další organizace Velké Bíteše

Nekategorizováno

Webinář pro rodiče

Vzrůstající agresivita a agresivní chování u předškolních dětí a dětí mladšího školního věku

Číst více...

Změna hesla do Office365

Přístupové údaje k aplikacím Office365 žáci získali prostřednictvím třídních učitelů.

Heslo do Office365 je totožné s heslem pro přihlášení do školního mailu a do počítačové sítě školy. Žáci je mohou změnit pouze na počítačích ve školní síti. Musí obsahovat min. 1 velké písmeno, 1 malé písmeno a 1 číslici. Minimální délka hesla je 8 znaků.

V případě, že došlo ke ztrátě hesla, zašlete správci sítě mail s žádostí o reset hesla, a to na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Do předmětu mailu zapište: RESET HESLA OFFICE365

Žádost musí obsahovat:

• jméno a příjmení žáka
  • třída žáka
  • datum narození žáka
  • trvalé bydliště žáka
  • jméno a příjmení zákonného zástupce žáka, který žádost vyřizuje

Žádost musí být odeslána z mailové adresy zákonného zástupce žáka, která je vedena v informačním systému školy. Tuto adresu rodiče poskytli v rámci dotazníku s osobními údaji žáka na začátku školního roku.

Zápis k povinné školní docházce

Zápis k povinné školní docházce proběhne na naší škole v souladu s právními předpisy, ale vzhledem k opatřením vlády bez osobní přítomnosti dětí ve škole. Uskuteční se v termínu dle školského zákona, tedy v průběhu dubna.

Dobu zápisu do prvního ročníku základního vzdělávání stanoví ředitel školy, a to v souladu se školským zákonem (§ 36 odst. 4). Upřednostníme podání přihlášky bez osobní přítomnosti zákonného zástupce dítěte ve škole (datová schránka, email s elektronickým podpisem), případně dle konkrétní situace osobně do školy nebo poštou.

Postupně sdělíme upřesňující informace.

Sledujte webové stránky školy.

Činnost školního psychologa

V případě zájmu (potřeby, problému, konzultace, dotazů) máte možnost kontaktovat naši školní psycholožku Mgr. Lenku Rambouskovou na telefonním čísle 702 202 564 každý všední den od 9.00 do 15.00 hodin.

Jezdíš o prázdninách na tábor?