Objednávání stravy přes internet

Základní škola ve Velké Bíteši nabízí možnost komunikaci mezi jídelnou a strávníkem pomocí sítě internet. Jedná se o sledování stavu účtu, zjištění jídelníčku, zadávání a rušení obědů z libovolného počítače připojeného do internetu (např. z domova nebo kanceláře), a to i mimo provozní hodiny školní jídelny. Komunikace pomocí internetu v sobě sice nemá prvky přímého kontaktu jako osobní návštěva nebo telefonický hovor, ale je bezesporu rychlejší a pohodlnější.

Tato služba je nabídnuta zdarma všem žákům a zaměstnancům školy. Bližší informace je možné získat v kanceláři školní jídelny.

Přístup do systému iJídelna je na adrese http://strav.nasejidelna.cz/0003. Odkaz Jídelníček je též v oblíbených odkazech na webových stránkách školy.

Návod pro práci se systémem si můžete stáhnout zde:

pdfNávod251.51 KB

Využíváš elektronickou žákovskou knížku?