Velká Bíteš

Organizace školního roku

Prázdniny

  • podzimní (26. října a 27. října 2016)
  • vánoční (23. prosince 2016  2. ledna 2017)
  • pololetní (3. února 2017)
  • jarní (20.  26. února 2017)
  • velikonoční (13.  14. dubna 2017)
  • hlavní prázdniny (1. července  1. září 2017)

Třídní učitelé a jejich zastupující

Třída 1.A
Třídní učitel: Mgr. Sklenářová Milada
Zastupující třídní učitel: Mgr. Topinková Šárka

Třída 1.B
Třídní učitel: Mgr. Topinková Šárka
Zastupující třídní učitel: Mgr. Brůžičková Ilona

Třída 1.C
Třídní učitel: Mgr. Brůžičková Ilona
Zastupující třídní učitel: Mgr. Sklenářová Milada

Třída 2.A
Třídní učitel: Mgr. Doubková Marcela
Zastupující třídní učitel: Mgr. Hasičková Renata

Třída 2.B
Třídní učitel: Mgr. Hlavatá Zdeňka
Zastupující třídní učitel: Mgr. Čermáková Olga

Třída 2.C
Třídní učitel: Mgr. Hasičková Renata
Zastupující třídní učitel: Mgr. MgA. Doubková Marcela

Třída 2.D
Třídní učitel: Mgr. Čermáková Olga
Zastupující třídní učitel: Mgr. Hlavatá Zdeňka

Třída 3.A
Třídní učitel: Mgr. Nováková Irena
Zastupující třídní učitel: Mgr. Schwarzbachová Jitka

Třída 3.B
Třídní učitel: Mgr. Schwarzbachová Jitka
Zastupující třídní učitel: Mgr. Videnská Magda

Třída 3.C
Třídní učitel: Mgr. Videnská Magda
Zastupující třídní učitel: Mgr. Nováková Irena

Třída 4.A
Třídní učitel: Mgr. Lišková Ilona
Zastupující třídní učitel: Mgr. Filipová Taťána

Třída 4.B
Třídní učitel: Mgr. Hudcová Eva
Zastupující třídní učitel: Mgr. Lišková Ilona

Třída 4.C
Třídní učitel: Mgr. Filipová Taťána
Zastupující třídní učitel: Mgr. Hudcová Eva

Třída 5.A
Třídní učitel: Mgr. Mičánková Eva
Zastupující třídní učitel: RNDr. Syslová Iva

Třída 5.B
Třídní učitel: RNDr. Syslová Iva
Zastupující třídní učitel: Mgr. Mičánková Eva

Třída 6.A
Třídní učitel: Ing. Pelánková Renáta
Zastupující třídní učitel: Mgr. Poláchová Věra

Třída 6.B
Třídní učitel: Mgr. Pohanková Renata
Zastupující třídní učitel: Mgr. Čermáková Eva

Třída 6.C
Třídní učitel: Mgr. Čermáková Eva
Zastupující třídní učitel: Mgr. Pohanková Renata

Třída 7.A
Třídní učitel: Mgr. Malcová Naděžda
Zastupující třídní učitel: Mgr. Simonová Zdenka

Třída 7.B
Třídní učitel: Mgr. Velebová Markéta
Zastupující třídní učitel: Křípal René

Třída 7.C
Třídní učitel: Mgr. Bílková Alena
Zastupující třídní učitel: Mgr. Bártová Veronika

Třída 8.A
Třídní učitel: Mgr. Švihálková Pavla
Zastupující třídní učitel: Mgr. Malcová Naděžda

Třída 8.B
Třídní učitel: Mgr. Simonová Zdenka
Zastupující třídní učitel: Mgr. Švihálková Pavla

Třída 9.A
Třídní učitel: Mgr. Cendelínová Jaroslava
Zastupující třídní učitel: Mgr. Holánek Pavel

Třída 9.B
Třídní učitel: Mgr. Holánek Pavel
Zastupující třídní učitel: Mgr. Cendelínová Jaroslava

Anketa

Který sport tě nejvíc baví?
Výsledky

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
Nahoru