Velká Bíteš

Organizace školního roku

Prázdniny

školní rok 2018/2019

  • podzimní (29. října a 30. října 2018)
  • vánoční (22. prosince 2018  2. ledna 2019)
  • pololetní (1. února 2019)
  • jarní (4. března  10. března 2019)
  • velikonoční (18. dubna 2019)
  • hlavní prázdniny (29. června  1. září 2019)

Třídní učitelé a jejich zastupující

školní rok 2018/2019

Třída 1.A
Třídní učitel: Mgr. Lišková Ilona
Zastupující třídní učitel: Mgr. Topinková Šárka

Třída 1.B
Třídní učitel: Mgr. Topinková Šárka
Zastupující třídní učitel: Mgr. Lišková Ilona

Třída 1.C
Třídní učitel: Mgr. Hasičková Renata
Zastupující třídní učitel: Mgr. Filipová Taťána

Třída 1.D
Třídní učitel: Mgr. Filipová Taťána
Zastupující třídní učitel: Mgr. Hasičková Renata

Třída 2.A
Třídní učitel: Mgr. Nováková Irena
Zastupující třídní učitel: Mgr. Mičánková Eva

Třída 2.B
Třídní učitel: Mgr. Schwarzbachová Jitka
Zastupující třídní učitel: Mgr. Nováková Irena

Třída 2.C
Třídní učitel: Mgr. Mičánková Eva
Zastupující třídní učitel: Mgr. Schwarzbachová Jitka

Třída 3.A
Třídní učitel: Mgr. Sklenářová Milada
Zastupující třídní učitel: Mgr. Brůžičková Ilona

Třída 3.B
Třídní učitel: Mgr. Kalinová Michaela
Zastupující třídní učitel: Mgr. Sklenářová Milada

Třída 3.C
Třídní učitel: Mgr. Brůžičková Ilona
Zastupující třídní učitel: Mgr. Kalinová Michaela

Třída 4.A
Třídní učitel: Mgr. Hudcová Eva
Zastupující třídní učitel: Mgr. Hlavatá Zdeňka

Třída 4.B
Třídní učitel: Mgr. Hlavatá Zdeňka
Zastupující třídní učitel: Mgr. Hudcová Eva

Třída 4.C
Třídní učitel: Zítková Martina
Zastupující třídní učitel: Mgr. Čermáková Olga

Třída 4.D
Třídní učitel: Mgr. Čermáková Olga
Zastupující třídní učitel: Zítková Martina

Třída 5.A
Třídní učitel: RNDr. Iva Syslová
Zastupující třídní učitel: Mgr. Videnská Magda

Třída 5.B
Třídní učitel: Mgr. Věra Robotková
Zastupující třídní učitel: RNDr. Iva Syslová

Třída 5.C
Třídní učitel: Mgr. Videnská Magda
Zastupující třídní učitel: Mgr. Věra Robotková

Třída 6.A
Třídní učitel: Mgr. Simonová Zdenka
Zastupující třídní učitel: Mgr. Švihálková Pavla

Třída 6.B
Třídní učitel: Mgr. Kubíčková Lucie
Zastupující třídní učitel: Mgr. Holánek Pavel

Třída 6.C
Třídní učitel: Mgr. Holánek Pavel
Zastupující třídní učitel: Mgr. Plodíková Lucie

Třída 7.A
Třídní učitel: Mgr. Vlčková Marie
Zastupující třídní učitel: Mgr. Velebová Markéta

Třída 7.B
Třídní učitel: Mgr. Cendelínová Jaroslava
Zastupující třídní učitel: Mgr. Kubíčková Lucie

Třída 7.C
Třídní učitel: Ing. Poláchová Věra
Zastupující třídní učitel: Mgr. Liška Jan

Třída 8.A
Třídní učitel: Ing. Pelánková Renáta
Zastupující třídní učitel: Mgr. Pelán Michal

Třída 8.B
Třídní učitel: Mgr. Pohanková Renata
Zastupující třídní učitel: Mgr. Čermáková Eva

Třída 8.C
Třídní učitel: Mgr. Čermáková Eva
Zastupující třídní učitel: Mgr. Pohanková Renata

Třída 9.A
Třídní učitel: Mgr. Malcová Naděžda
Zastupující třídní učitel: Mgr. Simonová Zdenka

Třída 9.B
Třídní učitel: Mgr. Velebová Markéta
Zastupující třídní učitel: Mgr. Kubíčková Lucie

Třída 9.C
Třídní učitel: Mgr. Bílková Alena
Zastupující třídní učitel: Mgr. Bártová Veronika

Anketa

Využíváš elektronickou žákovskou knížku?
Výsledky

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Učebna v přírodě
  • Ověřená firma
Nahoru