Zprávy ze školní družiny

Školní družina během posledních měsíců zažila opravdu hned několik krásných chvil. Tvořili jsme společně výzdobu do městské knihovny našeho města, výzdobu na akci pořádanou SRPŠ Karneval na ledě, zdobili jsme prostory družin i ostatních prostor ve škole. Zúčastnili se výtvarných soutěží, v poslední době např.: Les nás baví, teď nás čeká výtvarné soutěžení organizované Svazem zahrádkářů a v neposlední řadě též výtvarná soutěž pořádaná Povodím Moravy. Ve školní družině nás též čeká velmi milá návštěva v podobě loutkového divadla, které nám přiveze představení o Malé čarodějnici. Ráda bych též poděkovala Víťovi Kratochvílovi a Mirkovi Jabůrkovi, kteří pro děti ve školní družině připravují a realizují různorodé pohybové aktivity, seznamují děti s novými hrami nebo upevňují pravidla již známých her, či sportů. Jsou to sportovci tělem i duší a vždy nás překvapí něčím novým. Na stránkách školní družiny jsou k vidění fotografie z běžného dění ve školní družině i z různých akcí, které družina pořádá. Je možné se též zapojit do aktuální soutěže, kterou školní družina vyhlásila. Určitě vás též rádi uvítáme na dalších Tvořivých dílnách pro rodiče s dětmi. Přejeme Vám krásný zimní čas.

vychovatelky ŠD