druzina1druzina2 druzina3

Školní družina při ZŠ Velká Bíteš pracuje v 6 odděleních, pod vedením vychovatelů P. Petrovové, N. Kolkové, K. Matouškové, V. Pelánové, M. Kožinové a J. Svobodové.

V letošním roce je ŠD umístěna v samostatné budově pod 2. stupněm ZŠ (bývalý Alkos nebo G-Team).

Webové stránky družiny: http://www.druzinabites.webnode.cz

Cílová kapacita školní družiny je 175 dětí.

Provoz družiny je ráno od 6.00 do 8.00 hod. a po vyučování od 11.30 do 16.30 hod.

druzina6druzina5druzina4

Měsíční poplatek činí 50 Kč, platba probíhá dvakrát během školního roku a to v měsíci říjnu 200 Kč a lednu 300 Kč na účet školy, nebo vedoucí vychovatelce ve ŠD. Upřednostňujeme platbu na účet školy.

Po celý rok v družině sportujeme, malujeme, vyrábíme, modelujeme, pracujeme na počítačích, nebo si jenom hrajeme, povídáme, posloucháme pohádky a písničky, podle toho na co je právě nálada.

Své výrobky děti prezentují v prostorách družiny, knihovny a jídelny. Po celý rok připravujeme pro děti různé akce – semináře pro děti, tvořivé dílny pro rodiče s dětmi, pohybové aktivity, výtvarné soutěže, návštěvy výstav, podílíme se na akcích školy, ...

Zápis do školní družiny probíhá vždy první školní den od 7.00 do 10.00 hod. Pokud je volná kapacita, mohou se  děti přihlásit i v průběhu školního roku.

Telefonní spojení do školní družiny: 566 789 455

pdfKritéria pro přijetí dětí do školní družiny pro školní rok 2018/2019292.13 KB

pdfPověření k vyzvednutí dítěte ze školní družiny jinou osobou294.13 KB

pdfPřihláška do školní družiny198.79 KB

Za školní družinu Pavla Petrovová

Jak často využíváš počítač?