Karneval na ledě

V neděli 12. února 2023 uspořádal Spolek rodičů a přátel školy Sadová (SRPŠ) ve spolupráci se základní školou na zimním stadionu ve Velké Bíteši Karneval na ledě.

Karnevalu se zúčastnilo 147 dětí a 115 dospělých. Na ledové ploše se sešla spousta krásných masek. Děti se mohly zúčastnit soutěží pod vedením zkušených vyučujících.

V přímé tombole každý los vyhrával, ve slosovatelné tombole vyhrálo 12 šťastných výherců krásné ceny. Bylo možno pochutnat si na domácích palačinkách, párku v rohlíku a teplých nápojích. Díky štědré podpoře sponzorů může spolek ze zisku z této akce uhradit celé dopravné žáků základní školy na lyžařské kurzy. Věříme, že si všichni účastníci karnevalové odpoledne moc užili.

Mockrát děkujeme všem, kteří se jakýmkoli způsobem podíleli na přípravě karnevalu. Školní družině děkujeme za krásnou výzdobu a sponzorům jsme velice vděční za jejich podporu.

Členky SRPŠ