Schůze parlamentu 03. 12. 2019

Účast: 14 zástupců (z 31)

Ledolamka – na aktivaci „Já a ranní vstávání“

Úkoly z minule:

• Info o otázkách pro ŠJ – máme odpovědi, členové nebyly s některými spokojeni, poprosí vedoucí ŠJ o dovysvětlení (Sabina H., Ema L.)
  • Info o možnostech nákupu:
    A) Pukec (web) – (Ema L.) návrh výroby místním truhlářem – odpověď: cenově by to vyšlo stejně, raději doporučili zakoupit od vyzkoušený výrobců
    B) TV pomůcky –  holky na úkol zapomněl, proto tam zajdou znovu  (Karin a Viky)
  • Info: Čtenářské budky: chybí poličky, holky hned informovaly paní uklízečky, neznají termín spravení, zatím neopraveno; holky zajdou za p. školníkem znovu a zjistí i termín (Jana O., Katka J.)
  • Vánoční bazar
    A) 2. stupeň 10. 12. 2019, plakát vytvoří SPLNĚNO – udělána korektura, zapracovat a do pátku vytisknout a pověsit na nástěnku 1. i 2. stupně (Sabina H.)
    B) 1. stupeň – zjistit termín – SPLNĚNO 10. 12. (Věra R.)
    C) Všichni zástupci – zeptat se ve třídách, kam věnovat výtěžek z prodeje - 3 návrhy Hospic Vysočina, Onka a Debra – odhlasována ONKA
  • Výběr zástupců na představení ŠP na Pedagogické radě 20.11. (Tomáš B., Ema L.) SPLNĚNO
  • (Všichni zástupci) – krátká zpětná vazba k akci 17. 11. pro paní uč. Čermákovou, předají – splnil jen jeden zástupce (Karolíně Š.)
  • Dva noví členové ŠP – výměna v 8.C
  • Nástěnka – SPLNĚNO
  • Anna C. – stáhnout aplikaci messenger čtyřem členům NESPLĚNO
  • Předvánoční týden – navrženy 4 aktivity - Pyžamový den - NE, Sladký den -NE, Tvoření- NE, Piškvorkový turnaj – ANO