Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Změna hesla do Office365

Přístupové údaje k aplikacím Office365 žáci získali prostřednictvím třídních učitelů.

Heslo do Office365 je totožné s heslem pro přihlášení do školního mailu a do počítačové sítě školy. Žáci je mohou změnit pouze na počítačích ve školní síti. Musí obsahovat min. 1 velké písmeno, 1 malé písmeno a 1 číslici. Minimální délka hesla je 8 znaků.

V případě, že došlo ke ztrátě hesla, zašlete správci sítě mail s žádostí o reset hesla, a to na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Do předmětu mailu zapište: RESET HESLA OFFICE365

Žádost musí obsahovat:

  • jméno a příjmení žáka
  • třída žáka
  • datum narození žáka
  • trvalé bydliště žáka
  • jméno a příjmení zákonného zástupce žáka, který žádost vyřizuje

Žádost musí být odeslána z mailové adresy zákonného zástupce žáka, která je vedena v informačním systému školy. Tuto adresu rodiče poskytli v rámci dotazníku s osobními údaji žáka na začátku školního roku.

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Ověřená firma
  • Příroda velkobítešska
  • Učebna v přírodě
Nahoru