Schránka důvěry

Na naši školu dochází přibližně 600 žáků. Je evidentní, že v tak velkém počtu se mohou projevovat případy nevhodného chování. V médiích jsme svědky stále častějších případů nevhodného chování mezi dětmi, jsou popisovány situace, kdy si mladý člověk nevěděl rady, nikomu se nesvěřil a bohužel mnohdy takové případy končí i smrtí.

I proto se naše škola zapojila do projektu „Nenech to být a něco udělej".

Jedná se v podstatě o internetovou schránku důvěry, která by měla sloužit nejen žákům, ale i rodičům v případě, že budou potřebovat oznámit nějaký druh rizikového chování, např. šikany. Na webové stránce www.nntb.cz je možné stáhnout i mobilní aplikaci. Věříme, že tato služba nabídne pomocnou ruku těm, kteří ji potřebují, a nestane se nástrojem pomluv a křivých obvinění.

Internetovou schránku důvěry naší školy naleznete na adrese: https://www.nntb.cz/s/um67z.

Mgr. Markéta Velebová, metodik prevence

Na jaký hudební nástroj hraješ?
klavír - 14.3%
kytara - 11.4%