E-služby školy

Regionální učebnice Bítešsko

Učebnice využívaná v rámci výuky na ZŠ Velká Bíteš.

Číst více...

Elektronická žákovská knížka

ZŠ Velká Bíteš využívá pro vzájemnou komunikaci s rodiči a žáky elektronickou žákovskou knížku („e-žákovská“) v rámci systému Bakaláři.

pdfNávod pro rodiče1.23 MB

Číst více...

Office365 zdarma pro žáky ZŠ

Základní škola Velká Bíteš má již několik let uzavřenou licenční smlouvu s firmou Microsoft. Benefitem této smlouvy je možnost bezplatného poskytnutí aplikací Office 365 ProPlus všem žákům po dobu jejich docházky na ZŠ Velká Bíteš. Jedná se o aplikace Word, Excel, PowerPoint, OneNote a nyní také Microsoft Teams a další nástroje pro výuku.

Žáci si mohou tyto aplikace nainstalovat až na 5 vlastních zařízení a to včetně mobilních platforem.

Zároveň získají e-mailovou schránku s adresou ve tvaru Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a prostor 1 TB pro ukládání dat.

Tato služba je pro všechny žáky již aktivována a není nutné o ni žádat.

Přístupové údaje na portál Office365 a do emailové schránky získají žáci prostřednictvím třídních učitelů.

Číst více...

Zoner Photo Studio zdarma pro žáky ZŠ

Základní škola Velká Bíteš, příspěvková organizace má předplacenou licenci programu Zoner Photo Studio X. Jedná se o kancelářský program na práci s fotografiemi, který vyniká širokými možnostmi použití a srozumitelným uživatelským rozhraním (viz www.zoner.cz). Žáci naší školy mohou tento program bezplatně využívat na svých domácích počítačích.

Číst více...

Objednávání stravy přes internet

Základní škola ve Velké Bíteši nabízí možnost komunikaci mezi jídelnou a strávníkem pomocí sítě internet. Jedná se o sledování stavu účtu, zjištění jídelníčku, zadávání a rušení obědů z libovolného počítače připojeného do internetu (např. z domova nebo kanceláře), a to i mimo provozní hodiny školní jídelny.

Číst více...

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Ověřená firma
  • Příroda velkobítešska
  • Učebna v přírodě
Nahoru