Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Seznam tříd

Školní rok 2020/2021

Třída: 1. A
Třídní učitel: Mgr. Irena Nováková
Zastupující třídní učitel: Mgr. Eva Muzikářová

Třída: 1. B
Třídní učitel: Mgr. Jitka Schwarzbachová
Zastupující třídní učitel: Mgr. Irena Nováková

Třída: 1. C
Třídní učitel: Mgr. Eva Muzikářová
Zastupující třídní učitel: Mgr. Jitka Schwarzbachová

Třída: 2. A
Třídní učitel: Mgr. Kateřina Slavíčková
Zastupující třídní učitel: Mgr. Markéta Mičková

Třída: 2. B
Třídní učitel: Mgr. Markéta Mičková
Zastupující třídní učitel: Mgr. Kateřina Slavíčková

Třída: 2. C
Třídní učitel: Mgr. Věra Robotková
Zastupující třídní učitel: Mgr. Magda Videnská

Třída: 2. D
Třídní učitel: Mgr. Magda Videnská
Zastupující třídní učitel: Mgr. Věra Robotková

Třída: 3. A
Třídní učitel: Mgr. Jana Kroutilová
Zastupující třídní učitel: Mgr. Šárka Topinková

Třída: 3. B
Třídní učitel: Mgr. Šárka Topinková
Zastupující třídní učitel: Mgr. Jana Kroutilová

Třída: 3. C
Třídní učitel: Mgr. Zdeňka Hlavatá
Zastupující třídní učitel: Mgr. Blanka Sedmíková

Třída: 3. D
Třídní učitel: Mgr. Blanka Sedmíková
Zastupující třídní učitel: Mgr. Zdeňka Hlavatá

Třída: 4. A
Třídní učitel: Mgr. Olga Čermáková
Zastupující třídní učitel: Mgr. Eva Mičánková

Třída: 4. B
Třídní učitel: Mgr. Eva Hudcová
Zastupující třídní učitel: Mgr. Olga Čermáková

Třída: 4. C
Třídní učitel: Mgr. Eva Mičánková
Zastupující třídní učitel: Mgr. Eva Hudcová

Třída: 5. A
Třídní učitel: Mgr. Milada Sklenářová
Zastupující třídní učitel: Mgr. Ilona Brůžičková

Třída: 5. B
Třídní učitel: Mgr. Michaela Kalinová
Zastupující třídní učitel: Mgr. Milada Sklenářová

Třída: 5. C
Třídní učitel: Mgr. Ilona Brůžičková
Zastupující třídní učitel: Mgr. Michaela Kalinová

Třída: 6. A
Třídní učitel: Mgr. Markéta Velebová
Zastupující třídní učitel: Mgr. Martina Musilová

Třída: 6. B
Třídní učitel: Mgr. Jan Liška
Zastupující třídní učitel: Mgr. Michal Pelán

Třída: 6. C
Třídní učitel: Mgr. Veronika Bártová
Zastupující třídní učitel: Mgr. Lucie Kubíčková

Třída: 6. D
Třídní učitel: Mgr. Michal Pelán
Zastupující třídní učitel: Mgr. Jan Liška

Třída: 7. A
Třídní učitel: Mgr. Lucie Chalupová
Zastupující třídní učitel: Mgr. Jana Knoflíčková

Třída: 7. B
Třídní učitel: Mgr. Pavla Švihálková
Zastupující třídní učitel: Mgr. Zdeňka Simonová

Třída: 7. C
Třídní učitel: Mgr. Dagmar Kolářová
Zastupující třídní učitel: Mgr. Pavla Švihálková

Třída: 8. A
Třídní učitel: Mgr. Zdeňka Simonová
Zastupující třídní učitel: Mgr. Dagmar Kolářová

Třída: 8. B
Třídní učitel: Mgr. Lucie Kubíčková
Zastupující třídní učitel: Mgr. Naděžda Malcová

Třída: 8. C
Třídní učitel: Mgr. Pavel Holánek
Zastupující třídní učitel: Mgr. Lucie Chalupová

Třída: 9. A
Třídní učitel: Mgr. Marie Vlčková
Zastupující třídní učitel: Mgr. Markéta Velebová

Třída: 9. B
Třídní učitel: Mgr. Jaroslava Cendelínová
Zastupující třídní učitel: Ing. Věra Poláchová

Třída: 9. C
Třídní učitel: Ing. Věra Poláchová
Zastupující třídní učitel: Mgr. Renata Pohanková

 

Anketa

Umíš psát všemi deseti prsty na počítači?
Výsledky

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
Nahoru