Velká Bíteš

Organizace školního roku

Prázdniny

školní rok 2019/2020

  • podzimní (29. října a 30. října 2019)
  • vánoční (23. prosince 2019 3. ledna 2020)
  • pololetní (31. ledna 2020)
  • jarní (9. března  15. března 2020)
  • velikonoční (9. dubna 2020)
  • hlavní prázdniny (1. července 31. srpna 2020)

Třídní učitelé a jejich zastupující

Školní rok 2019/2020

Třída: 1.A
Třídní učitel: Mgr. Kateřina Slavíčková
Zastupující třídní učitel: Mgr. Markéta Mičková

Třída: 1.B
Třídní učitel: Mgr. Markéta Mičková
Zastupující třídní učitel: Mgr. Kateřina Slavíčková

Třída: 1.C
Třídní učitel: Mgr. Věra Robotková
Zastupující třídní učitel: Mgr. Magda Videnská

Třída: 1.D
Třídní učitel: Mgr. Magda Videnská
Zastupující třídní učitel: Mgr. Věra Robotková

Třída: 2.A
Třídní učitel: Mgr. Jana Kroutilová
Zastupující třídní učitel: Mgr. Šárka Topinková

Třída: 2.B
Třídní učitel: Mgr. Šárka Topinková
Zastupující třídní učitel: Mgr. Jana Kroutilová

Třída: 2.C
Třídní učitel: Mgr. Thea Vieweghová
Zastupující třídní učitel: Mgr. Blanka Sedmíková

Třída: 2.D
Třídní učitel: Mgr. Blanka Sedmíková
Zastupující třídní učitel: Mgr. Thea Vieweghová

Třída: 3.A
Třídní učitel: Mgr. Irena Nováková
Zastupující třídní učitel: Mgr. Jitka Schwarzbachová

Třída: 3.B
Třídní učitel: Mgr. Jitka Schwarzbachová
Zastupující třídní učitel: Mgr. Eva Mičánková

Třída: 3.C
Třídní učitel: Mgr. Eva Mičánková
Zastupující třídní učitel: Mgr. Irena Nováková

Třída: 4.A
Třídní učitel: Mgr. Milada Sklenářová
Zastupující třídní učitel: Mgr. Michaela Kalinová

Třída: 4.B
Třídní učitel: Mgr. Michaela Kalinová
Zastupující třídní učitel: Mgr. Ilona Brůžičková

Třída: 4.C
Třídní učitel: Mgr. Ilona Brůžičková
Zastupující třídní učitel: Mgr. Milada Sklenářová

Třída: 5.A
Třídní učitel: Mgr. Eva Hudcová
Zastupující třídní učitel: Mgr. Zdeňka Hlavatá

Třída: 5.B
Třídní učitel: Mgr. Zdeňka Hlavatá
Zastupující třídní učitel: Mgr. Eva Hudcová

Třída: 5.C
Třídní učitel: RNDr. Iva Syslová
Zastupující třídní učitel: Mgr. Olga Čermáková

Třída: 5.D
Třídní učitel: Mgr. Olga Čermáková
Zastupující třídní učitel: RNDr. Iva Syslová

Třída: 6.A
Třídní učitel: Mgr. Lucie Plodíková
Zastupující třídní učitel: Mgr. Jana Knoflíčková

Třída: 6.B
Třídní učitel: Mgr. Pavla Švihálková
Zastupující třídní učitel: Mgr. Dagmar Kolářová

Třída: 6.C
Třídní učitel: Mgr. Dagmar Kolářová
Zastupující třídní učitel: Mgr. Pavla Švihálková

Třída: 7.A
Třídní učitel: Mgr. Zdeňka Simonová
Zastupující třídní učitel: Mgr. Alena Bílková

Třída: 7.B
Třídní učitel: Mgr. Lucie Kubíčková
Zastupující třídní učitel: Mgr. Naděžda Malcová

Třída: 7.C
Třídní učitel: Mgr. Pavel Holánek
Zastupující třídní učitel: Mgr. Lucie Plodíková

Třída: 8.A
Třídní učitel: Mgr. Marie Vlčková
Zastupující třídní učitel: Mgr. Markéta Velebová

Třída: 8.B
Třídní učitel: Mgr. Jaroslava Cendelínová
Zastupující třídní učitel: Mgr. Lucie Kubíčková

Třída: 8.C
Třídní učitel: Ing. Věra Poláchová
Zastupující třídní učitel: Mgr. Jan Liška

Třída: 9.A
Třídní učitel: Ing. Renáta Pelánková
Zastupující třídní učitel: Mgr. Michal Pelán

Třída: 9.B
Třídní učitel: Mgr. Renata Pohanková
Zastupující třídní učitel: Mgr. Eva Čermáková

Třída: 9.C
Třídní učitel: Mgr. Eva Čermáková
Zastupující třídní učitel: Mgr. Renata Pohanková

Anketa

Čteš rád knihy?
Výsledky

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Učebna v přírodě
  • Ověřená firma
  • Příroda velkobítešska
Nahoru