Zahájení školního roku 2020/2021

Vážení rodiče, milí žáci, školní rok zahájíme v úterý 1. 9. 2020 v 8.00 hodin.

V odkazu https://www.msmt.cz/manual-k-provozu-skol-od-zari naleznete podrobná pravidla PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ VE ŠKOLNÍM ROCE 2020/2021 VZHLEDEM KE COVID – 19, která zpracovalo MŠMT ve spolupráci s MZČR.

• Slavnostní přivítání prvňáčků v kmenových třídách zahájíme v 8.00 hodin, budova školy na ulici Tišnovská se otevře v 7.40 hodin. Žádáme rodiče, aby na slavnostním zahájení zvážili (vzhledem k mimořádným opatřením) přítomnost pouze jednoho ze zákonných zástupců. A současně prosíme zákonného zástupce, který bude doprovázet prvňáčka do třídy, aby si do společných prostor vzal roušku a po ukončení programu v kmenových třídách opustil budovu školy.
  • Zahájení školního roku ve 2.–4. ročnících se uskuteční v 8.00 hodin. 2. ročníky a 3. D vstupují do budovy z ulice Tišnovská, 3. A, B, C a 4. ročníky z ulice Na Valech, od sochy J. A. Komenského.
  • Zahájení školního roku v 5. ročnících se uskuteční v 8.00 hodin ve 3. patře budovy 2. stupně. Žáci vstupují do patra po hlavním schodišti (při vstupu do budovy schodiště vlevo).
  • Zahájení školního roku  v 6.–9. ročnících se uskuteční v 8.00 hodin v budově 2. stupně. Žáci vstupují do jednotlivých pater po bočním schodišti (při vstupu do budovy schodiště vpravo).

Žádáme rodiče 2.–9. ročníků, aby nevstupovali do budovy školy, případně konzultovali svoji přítomnost s třídní učitelkou.

Přezůvky tento den nejsou ani na jedné z budov potřeba.

Slavnostní zahájení školního roku je naplánováno v čase od 8.00 do 8.45 hodin.

Veškeré další podrobnější informace o mimořádných opatřeních a prvním školním týdnu získají žáci od třídních učitelů v průběhu zahájení.