Organizace výuky od 12. 10. 2020

Na základě opatření MZ a MŠMT ČR, která začnou platit od pondělí 12. 10. 2020 po dobu 14 dní, Vás informujeme o plánovém provozu školy.

• Provoz tříd 1. stupně (1. – 5. ročník) a provoz školní družiny zůstává bez nových omezení a bude tedy ve stejném režimu jako doposud, výuka bude probíhat prezenčně dle platných rozvrhů.
  • Změnou organizace školního roku jsou ministrem školství prodlouženy podzimní prázdniny na celý týden, tedy v termínu  26. – 30. 10. 2020. Žádná výuka, prezenční ani distanční, v tomto týdnu nebude probíhat na prvním ani druhém stupni, škola bude uzavřena.
  • V budoucích dvou týdnech bude druhý stupeň po třídách rozdělen na přibližně dvě poloviny, přičemž žáci budou navštěvovat školu vždy jen jeden týden a druhý budou mít nastavenou distanční výuku. Primárním cílem tohoto opatření je snížit prezenční počet žáků na druhém stupni školy.
  • Prezenční výuka ve škole bude probíhat ve všech předmětech dle platných rozvrhů.

Distanční výuka je pro žáky povinná, časy výuky daných předmětů budou nastaveny dle stávajících rozvrhů. Každá hodina těchto předmětů začíná online spojením s vyučujícím přes aplikaci Microsoft Teams. Dle instrukcí vyučujícího proběhne prezence a úvod hodiny, dále bude pokračovat hodina online.

Pro omlouvání žáků platístejná pravidla jako u běžné výuky. Během distanční výuky nejsou vyučovány výchovy.

V týdnu 12. - 16. 10. 2020

Ve škole budou přítomny třídy: 6.A, 6.B, 7.B, 7.C, 8.A, 9 A, 9.C.

Ve škole nebudou přítomny třídy: 6.C, 6.D, 7. A, 8.B, 8.C, 9.B.

V týdnu 19. - 23. 10. 2020

Ve škole budou přítomny třídy: 6.C, 6.D, 7. A, 8.B, 8.C, 9.B.

Ve škole nebudou přítomny třídy: 6.A, 6.B, 7.B, 7.C, 8.A, 9 A, 9.C.

Žáci na distanční výuce mají možnost stravovat se ve školní jídelně i nadále. Obědy se budou pro tyto žáky vydávat od 13:30 do 14:00 hodin. Pokud žáci nebudou oběd odebírat, musí si ho sami odhlásit.

Sledujte webové stránky školy pro případné aktualizace průběhu vzdělávání v dalších týdnech.

Děkujeme za spolupráci.