Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Provoz školy od 4. 1. 2021

Vláda omezuje s účinností od 27. 12. 2020 do 10. 1. 2021 provoz základních škol. Je povolena osobní přítomnost pouze žáků 1. a 2. ročníků základních škol při prezenční výuce. Tato výuka bude probíhat v neměnných skupinách (kolektiv třídy). Žáci a zaměstnanci školy mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole. Nadále je zakázán zpěv a sportovní činnosti při vzdělávání. Konkrétní informace budou sděleny třídními učiteli. Školní družina bude v provozu – podmínkou je homogenita skupiny žáků jedné třídy. Konkrétní informace k organizačním záležitostem družiny budou zákonným zástupcům sděleny vychovatelkami ŠD.

Pro žáky 3. – 9. ročníků platí v tomto období povinná distanční výuka. Budou umožněny prezenční individuální konzultace ve škole (vždy pouze jeden žák a jeden pedagogický pracovník). Školní stravování bude v provozu v souladu s dodržováním hygienických opatření. Žáci při distanční výuce mají i nadále nárok na oběd.

Organizace výdeje obědů pro 1. a 2. ročník:

Žáci v prezenční výuce se budou stravovat dle harmonogramu přímo ve školní jídelně s dodržením všech stanovených opatření. Tito žáci budou mít automaticky přihlášený oběd. Případné odhlášení provede zákonný zástupce standardním způsobem.

Žákům ostatních ročníků (při distančním vzdělávání) budou obědy vydávány do menu boxů v prostorách ŠJ (vstup do budovy z ulice Na Valech – socha Komenského). Tito žáci budou automaticky odhlášeni. V případě zájmu o oběd si ho musí sami přihlásit.

Časový harmonogram výdeje oběda žákům při distanční výuce:

 • 12.00 – 12.10                3. ročník
 • 12.10 – 12.20                4. ročník
 • 12.20 – 12.30                5. ročník
 • 12.30 – 12.40                6. ročník
 • 12.40 – 12.50                7. ročník
 • 12.50 – 13.00                8. + 9. ročník

Příchody (vstup) do školy:

Vchod z ulice Tišnovská:                                                                 

 • 7.30                    1.A                                                                             
 • 7.40                    1.B                                                                              
 • 7.50                    1.C                                                                              
 • 8.00                    2.D      

Vchod ze školního dvora:                                                                                            

 • 7.35                    2.A
 • 7.45                    2.B
 • 7.55                    2.C                                   

Žáci budou k odchodu ze školy využívat stejný vstup.

Náboženství - informace k výuce budou sděleny vyučujícími tohoto nepovinného předmětu.

Anketa

Který sport tě nejvíc baví?
Výsledky

Zřizovatel

 • Velká Bíteš

Podpořil

 • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

 • Učebna v přírodě
 • Ověřená firma
 • Příroda velkobítešska
Nahoru