Výdej obědů a informace o ošetřovném

Pokud během pondělí 1. 3. 2021 nebude stanoveno jinak, školní jídelna umožní odběr obědů v rámci školního stravování i žákům, kteří se povinně vzdělávají distančním způsobem. Výdej jídla se provádí formou bezkontaktního výdeje do menu boxů v prostoru z bočního vchodu do školní kuchyně ze spodní strany školy (od sochy Komenského) v době od 12.00 do 13.00. Všichni žáci budou od pondělí automaticky odhlášeni. Pokud bude mít žák zájem o školní stravování, musí si oběd na příslušný den přihlásit (každý předešlý všední den do 13.00). V případě, že budete mít zájem o oběd na pondělí 1. 3. 2021, přihlaste stravování na tento den během dnešního odpoledne nejpozději do pondělí do 6.00 hodin prostřednictvím emailu ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ).

Informace o ošetřovném naleznete např. zde: https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu. Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení.