Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Informace k testování před přijímací zkouškou na střední školu

Vážení rodiče, 

dle mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví se mohou žáci 9. ročníku a uchazeči o víceletá gymnázia účastnit přijímací zkoušky, pokud nemají příznaky onemocnění Covid-19 a před přijímací zkouškou doloží negativní výsledek antigenního testu provedený ve škole v posledních 7 dnech před konáním přijímací zkoušky.

Testování ve škole se mohou žáci 9. ročníku zúčastnit v úterý 27. 4. 2021 a uchazeči o víceletá gymnázia ve čtvrtek 29. 4. 2021 (v případě rotační výuky budou žáci přítomni při prezenční výuce). Ve škole žákům bude vystaveno a předáno potvrzení o negativním/pozitivním výsledku testu. V případě pozitivního výsledku bude nutné se neodkladně objednat na PCR testy.

Žáci mohou tento doklad nahradit potvrzením o prodělaném onemocnění, dokladem o negativním výsledku testu ze zdravotnického zařízení nebo certifikátem o očkování. Podrobnější informace najdete zde:

https://koronavirus.edu.cz/files/ochrana-zdravi-pz-pro-zs-final.pdf

Konkrétní informace o čase a prostoru testování budou sděleny třídními učiteli.

Vedení školy

Anketa

Čteš rád knihy?
Výsledky

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Příroda velkobítešska
  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
Nahoru