Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Provoz školy od 17. 5. 2021

Od 17. 5. 2021 se na základních školách na území celé České republiky umožňuje osobní přítomnost žáků 1. stupně bez rotací. Na 2. stupni pokračuje v týdnu od 17. 5. do 21. 5. nastavená rotační výuka. Testování bude probíhat beze změn. Provoz školní dužiny je v běžném režimu, ruší se povinnost homogenních oddělení a skupin, a také povinnost zajišťovat péči o děti rodičů vybraných profesí. Příchod a následný odchod žáků z ŠD bude umožněn pouze vchodem z ulice Tišnovská. Podrobné informace budou sděleny třídními učiteli a vychovatelkami ŠD. Žáci při prezenční výuce mají obědy automaticky přihlášeny, při distanční výuce si musí obědy sami přihlásit. Informace k výuce Náboženství sdělí vyučující tohoto nepovinného předmětu. 

Anketa

Jezdíš o prázdninách na tábor?
Výsledky

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
Nahoru