Krizová situace a poděkování za součinnost

Vážení rodiče, dovolte mi, abych zde krátce popsala aktuální situaci ve školní kuchyni a současně poděkovala většině rodičů za součinnost. Z důvodu nečekaného vývoje situace (karanténa dalších osob) je k dnešnímu dni ve školní kuchyni přítomna pouze jedna kuchařka. Protože zatím nevíme, jaké budou výsledky včerejších kontrolních PCR testů u pracovnic, které jsou v karanténě, nemůžeme dnes s určitostí sdělit, jak bude probíhat stravování v dalším týdnu. Samozřejmě zvažujeme další postup a všemi silami se snažíme zajistit náhradní způsob stravování. Neboť žádný z oslovených subjektů nám z kapacitních, personálních a provozních důvodů nemohl poskytnout pomoc, zvolili jsme koncem minulého týdne alternativní řešení vzniklé situace a na pondělí a úterý se nám podařilo ve spolupráci se zřizovatelem zajistit alespoň možnost druhé svačiny. V pondělí tuto alternativu využilo celkem 100 strávníků a v úterý o 20 více. Chtěla bych zde poděkovat zvláště těm rodičům, kteří na tuto krizovou situaci objektivně reagovali, akceptovali ji a přizpůsobili se zajištěním náhradní stravy buď přihlášením k odběru druhé svačiny nebo formou vlastního druhého jídla pro děti. Další aktuální informace Vám budou i nadále obratem sdělovány.

Věřím, že se nám i za těchto okolností podaří vše společnými silami zvládnout.

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Věra Kroutilová