Setkání s rodiči předškoláků

Umístění 1. tříd - přízemí první budovy školy, ulice Tišnovská 115.

Třídní učitelky:

• 1.A Mgr. Eva Mičánková
  • 1.B Mgr. Markéta Mičková
  • 1.C Mgr. Magda Videnská

Organizace prvního školního dne – 1. září:

• 1. září 2022 - zahájení školního roku ve třídách v 8 hodin - vstup z ulice Tišnovská 115 od 7.30 hodin. Ukončení slavnostního zahájení do 9 hodin.
  • Zákonní zástupci obdrží všechny důležité informace k organizaci školního roku.

Organizace druhého školního dne – 2. září:

• Adaptační den - tři vyučovací hodiny - do 10.45 hodin (možnost vyzvednutí dětí v tomto čase).

Organizace druhého školního týdne – od 5. září:

• Umožněn vstup rodičů do budovy při výrazných potížích s adaptací dítěte.
  • Výuka dle rozvrhu hodin - ten žáci obdrží první školní den od třídních učitelek.
  • Učebnice, pracovní sešity - dostanou žáci zdarma.
  • Seznam potřeb - zveřejněn na webových stránkách školy (žáci obdrží balíček s výtvarnými potřebami).
    www.zsbites.cz - Školní rok – Praktické informace – Seznam potřeb a sešitů.
  • Potvrzování průkazek - v přípravném týdnu nebo v průběhu září v kanceláři zástupkyně 1. stupně.

Sledujte informace na webových stránkách školy, kde budou průběžně zveřejňovány aktuální informace ze školní družiny a školní jídelny.