Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Školní projekty

Ovoce a zelenina do škol a Mléko do škol

Ve školních projektech došlo k významným změnám. Ministerstvo zemědělství výrazným způsobem snížilo dotace na oba projekty a omezilo cílovou skupinu pouze na žáky prvního stupně včetně přípravných tříd. Ukrajinské děti v kmenovém stavu lze započítat do nároku na dotované produkty jen v případě, že jsou žáky prvního stupně nebo přípravných tříd. Minimální počet dodávek je jedna dodávka za kalendářní měsíc v každém projektu.

V září a v říjnu bude v obou projektech dodáváno po jedné porci za měsíc pro žáky 1. stupně. Na konci října bude vyhlášen roční limit a dle toho se počet dodávek může změnit. O změně budeme včas informováni.

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Učebna v přírodě
  • Ověřená firma
  • Příroda velkobítešska
Nahoru