Setkání s rodiči předškoláků

• 1.B Mgr. Jitka Schwarzbachová
  • 1.C Mgr. Zdeňka Hlavatá
  • 1.D Mgr. Lea Fučíková

Rozdělení žáků (seznamy žáků s registračními čísly) bude zveřejněno do konce června na webu školy a ve vývěsce u sochy J. A. Komenského.

Organizace prvního školního dne – 4. září:

Zahájení školního roku v kmenových třídách v 8.00 hodin - vstup z ulice Tišnovská 115 od 7.30 hodin. Ukončení slavnostního zahájení do 9.00 hodin.

Zákonní zástupci obdrží všechny důležité informace k organizaci školního roku od třídních učitelek.

Organizace prvního školního týdne – od 5. září:

Adaptační týden - tři vyučovací hodiny - do 10.45 hodin (možnost vyzvednutí dětí v tomto čase nebo školní družina, oběd ve školní jídelně).

Umožněn vstup rodičů do budovy školy při výrazných potížích s adaptací dítěte.

Organizace druhého školního týdne – od 11. září:

Výuka dle rozvrhu hodin - ten žáci obdrží první školní den od třídních učitelek.

Učebnice, pracovní sešity - dostanou žáci zdarma.

Seznam potřeb - zveřejněn na webových stránkách školy (žáci obdrží balíček s výtvarnými potřebami).

www.zsbites.cz - Školní rok – Praktické informace – Seznam potřeb a sešitů

Potvrzování průkazek - v přípravném týdnu (poslední týden v srpnu) nebo v průběhu září v kanceláři školy nebo u zástupkyně 1. stupně.

Sledujte informace na webových stránkách školy, kde budou průběžně zveřejňovány aktuální informace ze školní družiny a školní jídelny.