Důležitá změna v řádu školní jídelny

Žáci: 

Nárok na dotovaný oběd (za nižší cenu) je pouze při přítomnosti žáka v daný den ve vyučování a v první den neplánované nepřítomnosti žáka (např. nemoc) ve škole. V případě neodhlášení oběda druhý a další den nepřítomnosti žáka ve vyučování je doúčtován doplatek do plné ceny oběda. 

Zaměstnanci: 

Nárok na dotovaný oběd (za nižší cenu) je pouze v den pracovní směny a to při přítomnosti na pracovišti trvající alespoň 3 hodiny. V případě neodhlášení oběda první a další den nepřítomnosti zaměstnance na pracovišti (nemoc, pracovní cesta apod.) je doúčtován doplatek do plné ceny oběda. 

ODHLÁŠKA JE NOVĚ POVOLENA DO 7:00 DANÉHO DNE. PROSÍM, UPŘEDNOSTŇUJTE ELEKTRONICKOU FORMU. 

Výše stravného:

  • strávníci 7-10 let: 30,-/76,- Kč  (dotovaná/plná cena) 
  • strávníci 11-14 let: 33,-/79,- Kč  (dotovaná/ plná cena) 
  • strávníci 15 a více let: 35,-/81,- Kč (dotovaná/plná cena)

Plné znění vnitřního řádu školní jídelny naleznete zde

https://www.zsbites.cz/images/stories/Menu/Uvod/Dokumenty/vnitrni_rad_SJ.pdf 

Marcela Polová

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
Nahoru