Poděkování kolegyním

V prvním červnovém týdnu se uskutečnil poznávací zájezd do Anglie. Příprava zájezdu si vyžádala mnoho času a úsilí, jednotlivé části byly velmi pečlivě promyšleny a zajištěny, přesto došlo při cestě na místo určení k neočekávaným zdravotním problémům jednoho žáka. Všechny paní učitelky flexibilně reagovaly na danou situaci s ohledem na zdraví a bezpečnost všech zúčastněných. I když došlo k některým organizačním změnám programu, děti i paní učitelky si zájezd užily a následně se v pořádku vrátily zpět. Protože je zdraví a bezpečnost naprostou prioritou, dovolte mi, abych i touto cestou poděkovala našim kolegyním za jejich zodpovědný a profesionální přístup a za organizaci a realizaci celého zájezdu.

Za vedení školy

Mgr. Věra Kroutilová

Zřizovatel

  • Velká Bíteš

Podpořil

  • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

  • Ověřená firma
  • Učebna v přírodě
  • Příroda velkobítešska
Nahoru