Děkujeme za podporu a spolupráci
Na závěr školního roku bychom ze srdce rádi poděkovali všem, kteří se během uplynulých měsíců jakýmkoli způsobem podíleli na vzdělávání a výchově našich žáků i na bezproblémovém chodu školy.
Velké poděkování patří našemu zřizovateli Městu Velká Bíteš, SRPŠ, školské radě, rodičům i široké veřejnosti za jejich podporu, důvěru, ochotu spolupracovat a pomoc, které si velmi vážíme. Díky společnému úsilí se nám daří vytvářet prostředí, ve kterém se děti mohou nejen vzdělávat, ale také rozvíjet své schopnosti, zájmy a vztahy.
Přejeme všem krásné léto plné slunce, odpočinku, radostných zážitků a příjemně strávených chvil s rodinou a přáteli. Ať vám prázdninové dny přinesou mnoho pohody, nové energie a důvodů k úsměvu.
Vedení školy




