Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Zoner Photo Studio zdarma pro žáky ZŠ

Základní škola Velká Bíteš, příspěvková organizace má předplacenou licenci programu Zoner Photo Studio X. Jedná se o kancelářský program na práci s fotografiemi, který vyniká širokými možnostmi použití a srozumitelným uživatelským rozhraním (viz www.zoner.cz). Žáci naší školy mohou tento program bezplatně využívat na svých domácích počítačích.

V případě zájmu se mohou na školu obrátit přímo žáci nebo jejich rodiče (zákonní zástupci). Žádost o tuto službu není nutné vyřizovat osobně. Stačí zaslat mail na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , ve kterém je nutné uvést následující údaje:

 • do předmětu mailu text „Žádost Zoner"
 • jméno a příjmení žáka
 • datum narození
 • bydliště
 • třída
 • kontaktní mail na žáka (rodiče) pro zaslání dalších informací
 • jméno osoby, která žádost podává, a příbuzenský vztah (matka, otec, apod.)

Stažení a instalaci programu provádí žáci sami bez asistence školy.

Kontaktní osoba:
Mgr. Pavel Holánek, Mgr. Richard Smutný
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: 566 789 416

Zřizovatel

 • Velká Bíteš

Podpořil

 • Kraj Vysočina

Partnerské odkazy

 • Příroda velkobítešska
 • Ověřená firma
 • Učebna v přírodě
Nahoru