Schůze parlamentu 19. 11. 2019

Účast: 19 zástupců (z 31)

Ledolamka – na aktivaci „Co se mi za minulý týden podařilo?“

Úkoly z minule:

• Sabina H. – seznámí paní ředitelku s návrhy nákupu za sběr papíru - O.K.
  • Anna C. – pomůže nainstalovat aplikaci messenger členům, kteří ji ještě nemají – částečně, chybí doplnit čtyři členy
  • Všichni zástupci – vymyslet ve třídách otázky na školní jídelnu, napsat 3 plusy a 1 mínus, předat sumář za ročníky 5. – 9. ročník Sabině H. (do ST 13. 11.), dle toho se domluví setkání s paní Procházkovou - O.K.

Průběh a úkoly na příště:

• Info o otázkách pro ŠJ, Sabina H. přepíše seznam otázek, benefitů a návrhů pro ŠJ a předá písemně paní Procházkové (ta preferuje písemnou formu před osobním setkáním)
  • Info o možnostech nákupu:
    a)
    Pukec (web) – (Ema L.) navrhla možnost výroby místním truhlářem – táta spolužáka, prověří možnosti a cenovou kalkulaci
    b)
    TV pomůcky – návrhy připraví a za učiteli TV zajde (Karin a Viky)
  • Info: Čtenářské budky: chybí poličky, zajít za p. školníkem (Jana O., Katka J.)
  • Vánoční bazar
    a) 2. stupeň 10. 12. 2019, plakát vytvoří (Sabina H.), (všichni zástupci)
    b) 1. stupeň – zjistit termín Věra R.
    c) Všichni zástupci – zeptat se ve třídách, kam věnovat výtěžek z prodeje
  • Výběr zástupců na představení ŠP na Pedagogické radě 20.11. (Tomáš B., Ema L.)
  • (Všichni zástupci) – krátká zpětná vazba k akci 17. 11. pro paní uč. Čermákovou, předají (Karolíně Š.)
  • Info o způsobu prezentace informací ze schůzky ŠP spolužákům a učitelům ve třídě
  • Nástěnka – info, kde je, kdo se o ni bude starat, co na ní bude
  • Anna C. – stáhnout aplikaci messenger čtyřem členům
  • Předvánoční týden – navrženy 4 aktivity, na příští schůzku si zájemci (dle svého výběru) rozvrhnou aktivitu, naplánují a představí ji ostatním – Pyžamový den, Sladký den, Tvoření, Piškvorkový turnaj – uvidíme :- )