Schůze parlamentu 19. 12. 2012

• 9.A - Vanda Řepová - ano
  • 9.B - Kateřina Neklapilová - ano
  • 9.C - Zuzana Kožnarová - ne

K projednání panu řediteli:

• Hodiny ve třídách?
  • Proč je zvonění na prvním stupni jinak než na druhém?
  • Bude se znovu provádět lyžařský výcvik na Slovensku? Ne, v blízkosti máme Fajtův kopec. Na Fajtův kopec se bude jezdit i v budoucnu.
  • Mohou se změnit lavice v 7.C?

Ke třídám:

• Ve školním bufetu se budou nově prodávat ovoce+ celozrnné pečivo. (asi od 7. 1. zkušební prodej)
  • Akce CVAK: do konce pololetí vyfotit a vytvořit prezentaci, která se musí přeposlat na školní email pana ředitele - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Pan ředitel si NEMŮŽE na Facebooku přidávat nás, jako žáky této školy, protože má své přátele jiné věkové kategorie. Moc ho to mrzí, ale vaši žádost o přátelství nepřijme.
  • Na druhém stupni naší školy je obnovena schránky důvěry. Opět vznikla díky špatnému chování žáků a vyskytující se šikaně na naší škole. Schránka slouží jako PRVNÍ POMOC!
  • Vánoční bazar - v letošním roce z vánočního bazaru někdo neodevzdal všechny peníze a nechal si je pro vlastní účely. Peníze, které mají sloužit adoptovaným dětem z Indie. Moc nás to mrzí a doufáme, že se takováto situace už nebude opakovat.
  • Pyrotechnika- Vietnamci z Kostelní ulice prodají naprosto všechno. Kromě cigaret a alkoholu prodají i pyrotechniku, která do rukou dětí nepatří a nepatří už vůbec do školy!!!