Turnaj v minikopané

020Dne 12. října se žáci ZŠ Velká Bíteš zúčastnili okrskového kola v minikopané, které se konalo ve Velkém Meziříčí a bylo určeno pro starší žáky 2. stupně ZŠ. Turnaje se zúčastnilo celkem 9 základních škol, rozlosovaných do 2 skupin. Naše škola sehrála ve skupině celkem 4 utkání. Po úvodní prohře 1:6 s favoritem turnaje ZŠ Školní se žáci semkli a ve zbývajících zápasech (ZŠ Křižanov 0:0, ZŠ Bory 1:2) své soupeře přehrávali a vytvářeli si gólové šance, ty ale dokázali proměnit až v posledním utkání proti ZŠ Sokolovská (4:0) a tak obsadili na turnaji konečné 6. místo.
Školu reprezentovali:
Mikuláš Navrátil, Michal Tvrdoň (2 góly), Lukáš Fousek, Karel Novotný, Jiří Ráboň, Samuel Barjan, Jakub Holý (4 góly), Tadeáš Matoušek a Vojtěch Kment.

Mgr. Michal Pelán
učitel TV