Zazpíváme seniorům

022Třída 3.A se stejně jako v loňském roce zúčastnila dobrovolnického projektu 72 hodin. Kdykoliv v průběhu určených tří dnů probíhají po celé republice nejrůznější aktivity, které mají za cíl pomáhat druhým, přírodě nebo okolí. V pátek 14. 10. se proto celá třída 3.A odebrala do místního Domu s pečovatelskou službou, aby zpříjemnila dopoledne přítomným seniorům.

Žáci měli připraveno pásmo několika lidových i umělých písní. Při zpěvu se doprovázeli na nástroje Orffova instrumentáře a zapojili i hru na tělo. Po vystoupení si žáci společně se seniory zahráli stolní společenské hry. Takto strávené dopoledne bylo příjemné pro obě odlišné věkové skupiny a věříme, že to nebylo poslední společné setkání.

Mgr. Irena Nováková