Vybíjená žákyň v Novém Veselí

V úterý před podzimními prázdninami se naše děvčata vydala do Nového Veselí na turnaj ve vybíjené. Sestavu starších (8.-9. roč.) tvořily osvědčené žákyně reprezentující školu již několik let, které celkově skončily na 5. místě, u mladší kategorie (6.-7. roč.) měla převahu velmi nadějná děvčata 6. tříd. Pravě mladší děvčata pod vedením Sofie Padyšákové a Emmy Coufalové předvedla skvělý výkon. Z 5 odehraných zápasů 4 vyhrála a poražena byla pouze pozdějším vítězem celého turnaje, ZŠ Oslavická VM.

Všem žákyním děkujeme za reprezentaci školy.

Složení družstva:

• Mladší žákyně: Sofie Padyšáková, Ema Urbánková (7.A), Monika Havlišová, Veronika Babáková (7.B), Marie Kratochvílová (7.C), Iveta Chmelíčková, Denisa Čechová, Markéta Beranová (6.A), Emma Coufalová (6.B), Valérie Blažková, Barbora Škodová, Karolína Špačková (6.C)
  • Starší žákyně: Tereza Malátová, Anna Malátová, Adéla Bábuňková, Eliška Pospíšilová (9.A), Petra Procházková, Beáta Hovadíková (9.B), Jana Lundová, Aneta Ventrubová, Kateřina Nováčková (8.A), Leona Matyášová, Dominika Svobodová, Monika Hladíková (8.B)

Naďa Malcová a Renata Pelánková
učitelky Tv